4-letni Kacperek walczy z potworną chorobą. Pilnie potrzebna krew

2021-10-21 17:03
4-letni Kacperek walczy z potworną chorobą. Pilnie potrzebna krew
Autor: Pixabay 4-letni Kacperek walczy z potworną chorobą. Pilnie potrzebna krew

Kacperek ma dopiero cztery latka, a już mierzy się z problemami, których na swoich barkach często nie mają siły udźwignąć dorośli. Synek policjanta z Bemowa jest chory na nowotwór. Aby maluch miał szansę wygrać z potworną chorobą, która odbiera mu siły i niszczy dzieciństwo, potrzebna jest krew. I to jak najwięcej! Jak można pomóc? Podpowiadamy!

Przerażająca diagnoza uderzyła w rodzinę jak grom z jasnego nieba. 4-letni Kacperek Koszałka cierpi na chorobę nowotworową. Chłopiec walczy dzielnie, jednak podstępna choroba powoli wyniszcza jego maleńki organizm i zabiera szanse na szczęśliwe i beztroskie dzieciństwo.

Kacperek jest synem mł. asp. Andrzeja Koszałki, policjanta z Komisariatu Policji Warszawa Bemowo. Chłopiec przebywa na oddziale Onkologii w Centrum Zdrowia Dziecka, przy alei Dzieci Polskich 20 w Warszawie.

NIE PRZEGAP: Borkoś nadal jest w śpiączce. Rodzina przeciera oczy ze zdumienia

Aby miał szansę spełniać swoje marzenia i normalnie funkcjonować, potrzebna jest pomoc wszystkich ludzi o dobrych sercach. 4-latkowi w walce z nowotworem może pomóc cenna krew, której niestety nie da się wyprodukować. Za to niemal każdy może się nią podzielić.

"Krew można oddać codziennie od poniedziałku do piątku (poza czwartkiem) w godzinach 7.30-13.00. W rejestracji należy wskazać, że "Krew dla Kacpra Koszałki". Dziękujemy za pomoc!" - prosi stołeczna policja.

Sonda
Czy oddawałeś kiedyś krew?
Super Raport 20.10 (Goście: Rafał Trzaskowski - prezydent Warszawy oraz dr hab. Tomasz Słomka - politolog, UW) Sedno Sprawy: Michał Woś
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE