Czy Warszawa zdąży z 500 plus PRZED Wigilią? Czy będą pieniądze na choinkę i prezenty?

2019-12-03 14:49 Mateusz Nadworski (mnadworski@grupazpr.pl)
prezenty bożonarodzeniowe
Autor: Thinkstock|thinkstockphotos.com Najbardziej wyczekiwanymi przez dzieci prezentami bożonarodzeniowymi są zabawki i sprzęt elektroniczny.

Wszyscy rodzice korzystający z programu 500 plus mogą odetchnąć z ulgą! Powód? Urzędnicy ze stołecznego ratusza obiecują, że pieniądze będą w tym miesiącu wcześniej - tak, by zdążyć z wypłatą na Boże Narodzenie.

Ci rodzice, którzy korzystają z programu 500 plus mogą być spokojni o swoje portfele i zbliżające się święta Bożego Narodzenia. Urzędnicy ze stołecznego ratusza oficjalnie deklarują, że grudniowe wypłaty świadczeń będą wypłacane przed 24 grudnia.

Już można zgłaszać projekty do budżetu obywatelskiego! Do podziału 83 mln zł!

Mamy swój plan. Takie są założenia, żeby wszystkie świadczenia, które są w programie 500 plus wypłacić do świąt Bożego Narodzenia. Mogę zapewnić, że dołożymy do tego wszelkich starań – obiecał w rozmowie z Super Expressem Kamil Dąbrowa, rzecznik stołecznego ratusza.

Spokojne święta

Pieniądze dla rodziców są centralnie rozdzielane z Biura Polityki Społecznej do poszczególnych dzielnic Warszawy. Według urzędników wszystko idzie zgodnie z planem. Rodzice mogą więc spać spokojnie i z wolną głową planować prezenty dla swoich pociech.

Takie cuda tylko w Bielańskim. Godzinna operacja uwalnia od bólu kręgosłupa