60-latek roztrzaskał się na moście Gdańskim

i

Autor: Tadeusz Mróz 60-latek roztrzaskał się na moście Gdańskim

60-latek roztrzaskał się na moście Gdańskim. Trzy wypadki rowerzystów w niedzielę w Warszawie [ZDJĘCIA]

2021-04-25 16:51

Ładna, wiosenna pogoda zachęciła w niedzielę mieszkańców Warszawy do skorzystania z jednośladów. Niestety dla tych nieuważnych skończyło się to makabrycznie. Po południu na środku mostu Gdańskiego pędzący ścieżką rowerową mężczyzna zderzył się z innym rowerzystą. Groźne zdarzenia miały też miejsce na bulwarach wiślanych i Pradze-Południe.

O godzinie 13.15 dostaliśmy zgłoszenie o zderzeniu dwóch rowerzystów jadących drogą rowerową na moście Gdańskim. Ze wstępnych informacji wynika, że 60-letni mężczyzna został zabrany do szpitala. Był nieprzytomny - opisała asp. szt. Małgorzata Wersocka z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji. Drugi uczestnik zdarzenia nie odniósł większych obrażeń. Został przebadany przez sanitariuszy, którzy stwierdzili, że nie wymaga hospitalizacji. Na miejscu były dwa zespoły pogotowia. 60-latka medycy wynieśli z mostu na noszach. 

Jak się później okazało, w niedzielę rowerzyści mieli złą passę. Chwilę wcześniej, o godzinie 12.35 policjanci byli również wezwani do wypadku na bulwarach wiślanych. Tam rowerzysta potrącił pieszego, którego również pogotowie zabrało do szpitala. Zaś przed godziną 15 drogówka interweniowała przy stłuczce rowerzysty z miejskim autobusem linii 179. Do zdarzenia doszło na ul. Dwernickiego. W tym przypadku nikomu nic się na szczęście nie stało.

Wiadukty na trasie Łazienkowskiej się sypią. Urzędnicy nie wiedzą kiedy rozpocznie się remont
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE