Warszawa. Agresywny sąsiad strzelał do pracowników budowy z wiatrówki

i

Autor: POLICJA Warszawa. Agresywny sąsiad strzelał do pracowników budowy z wiatrówki

Strzelanina na Targówku. Wkurzył się na pracowników budowy, w ruch poszły prezerwatywy

2022-04-21 14:18

Policja w Warszawie zatrzymała mężczyznę, który strzelał do pracowników budowy z wiatrówki. 45-latek wcześniej na różne sposoby pokazywał swoje niezadowolenie z powodu trwającej budowy domu na sąsiedniej działce. Zatrzymany również wyzywał pracowników, rzucał w nich petardami, jajkami i... prezerwatywami wypełnionymi wodą.

Do kuriozalnej sytuacji doszło na warszawskim Targówku. 13 kwietnia policjanci musieli podjąć interwencję na jednej z działek, gdzie miało dojść do zranienia pracownika budowy. Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że pracujący tam 42-latek został postrzelony z wiatrówki przez uciążliwego sąsiada. – 13 kwietnia, około godziny 17, gdy mężczyźni wykonywali prace na dachu, usłyszeli strzał i jeden z nich poczuł ból w klatce piersiowej. 42-latek zobaczył, że ma powierzchowną ranę w tym miejscu oraz na szyi. Na miejsce wezwano ratowników medycznych – przekazała „Super Expressowikom. Paulina Onyszko.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Kuriozalna sytuacja w Warszawie. Okradli księdza podczas nabożeństwa

Na miejscu budowy pojawiła się właścicielka posesji, która przekazała funkcjonariuszom, że uciążliwy sąsiad dawał o sobie znać już w przeszłości. Rzucał w pracowników jajkami, petardami, cebulą, prezerwatywami wypełnionymi wodą.Dzielnicowi, którzy zostali wezwani na miejsce, udali się do wskazanego mężczyzny. Ten jednak zabarykadował się w domu. Dopiero groźba wejścia siłowego przez funkcjonariuszy przekonała mężczyznę do otwarcia drzwi – dodała Onyszko.

W mieszkaniu mężczyzny policjanci odnaleźli wiatrówkę z lunetą, dwa zawiniątka z marihuaną, młynek do suszu konopnego, szklaną cygaretkę z zawartością brunatnej substancji oraz metalową puszkę wypełnioną marihuaną. – Policjanci zabezpieczyli znalezione przedmioty i zatrzymali 45-latka. Następnego dnia trafił na przesłuchanie do praskiej prokuratury. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności – skwitowała kom. Onyszko.

Pies postrzelony z wiatrówki
Sonda
Potrafisz strzelać?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE