Skoczył z mostu Poniatowskiego. Służby prowadziły poszukiwania

i

Autor: Tadeusz Mróz

HORROR

Akcja służb na moście Poniatowskiego i na Wiśle. Trwały poszukiwania człowieka, który skoczył do wody

2023-08-31 10:22

Sytuacja miała miejsce w środę, 31 sierpnia w okolicach godziny 22. Jak słyszymy od świadków, późnym wieczorem ktoś skoczył do Wisły z mostu Poniatowskiego. Na miejsce zadysponowano służby ratunkowe. – Policjanci odnaleźli plecak w nurcie rzeki, na tym etapie nie udzielamy więcej informacji – słyszymy od Aleksandry Wasiak z komisariatu rzecznego policji.

Warszawa, most Poniatowskiego. Trwały poszukiwania człowieka, który skoczył do wody

Spokojny środowy wieczór (31 sierpnia) zakończył się pilną akcją służb w rejonie mostu Poniatowskiego i na Wiśle. Jak przekazali nam świadkowie zdarzenia, około godziny 22 ktoś skoczył z mostu do wody. – Skoczył i zniknął pod woda. Trwały poszukiwania tego człowieka – przekazywali nam świadkowie zdarzenia.

Jak poinformowała nas Aleksandra Wasiak z komisariatu rzecznego, funkcjonariusze prowadzili działania na wodzie, w rejonie mostu Poniatowskiego. – Odnaleźliśmy plecak w nurcie rzeki, na tym etapie nie udzielamy więcej informacji – słyszymy.

O akcji ratunkowej powiedział nam również st. kpt. Wojciech Kapczyński z zespołu prasowego stołecznej straży pożarnej. – Zgłoszenie wpłynęło do nas o 21:40. Prowadziliśmy działania poszukiwawcze na Wiśle. Na miejscu pracowało pięć zastępów. Działania prowadziliśmy z wody za pomocą skutera i łodzi, którą holowaliśmy sonar. Akcja została przerwana za porozumieniem z policją. Ostatni zastęp wrócił do jednostki parę minut po godzinie pierwszej – słyszymy.

Potrzebujesz pomocy? Nie jesteś sam!

Jeżeli przeżywasz trudności i myślisz o odebraniu sobie życia lub chcesz pomóc osobie zagrożonej samobójstwem pamiętaj, że możesz skorzystać z bezpłatnych numerów pomocowych:

  • 800 70 2222 - CAŁODOBOWY - Centrum Wsparcia dla osób dorosłych w kryzysie psychicznym
  • 800 12 12 12 - CAŁODOBOWY - Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka
  • 116 111 - CAŁODOBOWY - Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży
  • 116 123 - CAŁODOBOWY - Telefon wsparcia emocjonalnego dla dorosłych
  • 112 - CAŁODOBOWY - Numer alarmowy w sytuacjach zagrożenia życia lub zdrowia
Ramka pomocowa

i

Autor: materiały prasowe / zapobiegajmysamobojstwom.pl
Sonda
Czy samóbójstwa w Polsce to temat tabu?