Akcja służb ratunkowych pod ABW. Ważny pracownik wypadł z okna? Tajemniczy wypadek przy Rakowieckiej

i

Autor: Google Street View siedziba ABW ul. Rakowiecka 2A

Ważny funkcjonariusz wypadł z okna. Nie żyje! Groza pod siedzibą ABW. Wszyscy nabrali wody w usta

2021-05-21 15:49

W piątkowy ranek doszło do dramatycznego zdarzenia na terenie siedziby Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego na Mokotowie. Z okna na czwartym piętrze wypadł mężczyzna. Na miejscu natychmiast zjawiła się karetka, która zabrała go do szpitala. Niestety, mimo szybkiej reakcji, życia mężczyzny nie udało się uratować.

Do tragicznego zdarzenia doszło rano w siedzibie ABW. Z okna budynku przy ul. Rakowieckiej 2A wypadł mężczyzna. Informację tę w rozmowie z „Super Expressem” potwierdził podkom. Robert Koniuszy. Z kolei Rzecznik Ministra Koordynatora Służb specjalnych Stanisław Żaryn opublikował w mediach społecznościowych oficjalny komunikat. "Dziś na terenie siedziby ABW w Warszawie doszło do wypadku, w którym poszkodowany został funkcjonariusz Agencji. Rannemu udzielona została pomoc medyczna. Poszkodowany został przewieziony do szpitala. Policja i Prokuratura badają okoliczności zdarzenia" - napisał na Twitterze. Jak podaje portal o2.pl, mężczyzna wypadł z czwartego piętra i pracował w Departamencie Ochrony Informacji Niejawnych (DOIN). Dziennikarzom "Super Expresu" udało się ustalić, że mimo szybkiej reakcji służb medycznych, życia mężczyzny niestety nie udało się uratować.

Na miejscu pracowała policja. - Zabezpieczamy miejsce i ustalamy okoliczności tego wypadku - informował rano podkom. Koniuszy. Tymczasem nadal zagadką pozostaje, czy był to jedynie nieszczęśliwy wypadek, czy udana próba samobójcza.

Nowe przepisy dotyczące hulajnóg w Warszawie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE