Atak nożownika w centrum handlowym Arkadia

i

Autor: youtube

Koszmar w Arkadii. Szaleniec wymachiwał nożem w tłumie. Nikt go nie powstrzymał! [WIDEO]

2021-07-20 10:19

Hol w Centrum Handlowym Arkadia. Godzina 17. Tłum ludzi przemieszcza się między sklepami. Nagle między trzema mężczyznami dochodzi do szarpaniny. Jeden z nich wymachuje nożem. Ludzie odsuwają się przerażeni, a mężczyzna jakby nigdy nic wychodzi z galerii. Gdzie jest ochrona?! Do bójki doszło w sobotę, 17 lipca. Nagranie z tego zdarzenia można było obejrzeć, bo trafiło do internetu. Mężczyzna, który zranił dwóch obywateli Gruzji, jest poszukiwany przez policję. O szczegóły zapytaliśmy samą Arkadię.

Czy nie powinien zostać zatrzymany - przynajmniej do czasu przyjazdu policji - przez ochronę w Arkadii? Jak się okazuje, widzący zdarzenie ochroniarze nie mogli nawet zareagować! Zapytaliśmy o to przedstawicieli galerii. Informacja nie pocieszy jednak wystraszonych klientów. Okazuje się, że ochroniarze… nie mogli działać w takiej sytuacji. Nie mieli uprawnień, by interweniować i zatrzymać mężczyznę z nożem.

- Jeśli klienci się biją, a nawet używają ostrych narzędzi, to zwykły pracownik ochrony nie ma prawa uczestniczyć i próbować zadziałać. Należy rozróżnić pracownika ochrony kwalifikowanej od zwykłego pracownika ochrony, którego zadaniem jest zapewnienie bezpieczeństwa postronnym gościom Arkadii oraz wezwanie wsparcia w postaci parolu interwencyjnego. Tak było tym razem. Patrol przybiegł po 3 minutach - mówi nam Sławomir Kuliński, rzecznik Arkadii. Tylko w ciągu trzech minut mężczyzna schował nóż do kieszeni i niezatrzymany przez nikogo zniknął.

Zobacz koniecznie: Wstrząsające nagranie z ataku nożownika w Arkadii! Ludzie uciekali w popłochu [WIDEO]

Na razie nie wiadomo, dlaczego doszło do bójki i co tak dokładnie wydarzyło się w sobotę w galerii. Policja nadal bada okoliczności zajścia i poszukuje mężczyzny, który zaatakował innych nożem.

Przeczytaj także: Dzieciaczki były zmasakrowane. Kierowcy urwało nogi. Wstrząsająca relacja świadków wypadku w Grębiszewie

Koszmar w Arkadii. Szaleniec wymachiwał nożem w tłumie

Już dzień później w sieci pojawiło się wstrząsające nagranie. Dokładnie widać na nim grupę bijących się ludzi, którzy byli rozdzielani przez świadków czy też ochronę. Mrożące krew w żyłach sceny zostały nagrane z pietra wyżej w centrum handlowym. Nie da się nie zauważyć uciekających w popłochu ludzi. Widać również, że po ataku agresywny mężczyzna... po prostu odchodzi niezatrzymywany przez ochroniarzy centrum handlowego!

Sprawdź: Gwiazda internetu zabiła inwalidę na Marszałkowskiej? Rozczłonkował ciało luksusowym Porsche

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE