Warszawa: Atak nożownika w centrum handlowym Arkadia. Są ranni, trwa obława

2021-07-17 21:52
Warszawa: Atak nożownika w centrum handlowym Arkadia. Są ranni, trwa obława
Autor: Marcin Wziontek / Super Express zdjęcie ilustracyjne

Dramat w centrum handlowym Westfield Arkadia w Warszawie. W sobotę wieczorem pomiędzy trzema mężczyznami doszło tam do kłótni i bójki. W pewnym momencie jeden z nich wyciągnął nóż, ranił dwóch obywateli Gruzji i uciekł z miejsca zdarzenia. Napastnik jest poszukiwany przez policję, a ranni mężczyźni trafili już do szpitala.

Do mrożących krew w żyłach scen doszło w centrum handlowym Arkadia przy al. Jana Pawła II w Warszawie. Około godziny 19 w sobotę, 17 lipca, pomiędzy trzema mężczyznami wywiązała się kłótnia i szarpanina. W pewnym momencie doszło do zaciętej bójki, a jeden z jej uczestników wyciągnął nóż i ranił dwójkę mężczyzn, z którymi się kłócił. Następnie uciekł z galerii handlowej.

Informację o zajściu potwierdza sierż. sztab. Monika Nawrat z Komendy Stołecznej Policji.

- Rzeczywiście, około godziny 19 miała miejsce szarpanina między trzema mężczyznami. Jeden z nich dźgnął ostrym narzędziem dwóch pozostałych. Mężczyźni trafili do szpitala z powierzchownymi obrażeniami, które nie zagrażają ich życiu - poinformowała sierż. sztab. Nawrat.

Na miejscu nadal pracują policjanci, zabezpieczany jest zapis z kamer monitoringu. Nożownik, który uciekł z centrum handlowego Arkadia jest poszukiwany przez policjantów, trwa obława.

Do bójki i ataku nożownika doszło w CH Arkadia w Warszawie:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE