Atak pod Pałacem Kultury, wbił młodej kobiecie nożyczki w brzuch! Pilan akcja policji

i

Autor: Policja Atak pod Pałacem Kultury, wbił młodej kobiecie nożyczki w brzuch! Pilan akcja policji

Szok!

Atak pod Pałacem Kultury, wbił młodej kobiecie nożyczki w brzuch! Pilna akcja policji

2023-05-31 14:47

Szokujący atak na młodą osobę w centrum Warszawy! Mężczyzna podbiegł do siedzącej na ławce pod Pałacem Kultury i Nauki młodej kobiety i dźgnął ją w brzuch nożyczkami! Do dramatycznych zdarzeń doszło we wtorek, 30 maja. Dziewczyna trafiła pilnie do szpitala, a policjanci ruszyli śladem napastnika, który uciekł. Po kilku godzinach udało się go aresztować.

Warszawa. Dźgnął dziewczynę nożyczkami w brzuch pod Pałacem Kultury

Do szokującej napaści doszło w godzinach popołudniowych. - Nieznany jeszcze wtedy mężczyzna zaatakował siedzącą na ławce młodą kobietę raniąc ją nożyczkami w brzuch. Pokrzywdzona została zabrana do szpitala a poszukiwaniem sprawcy tego przestępstwa zajęli się śródmiejscy wywiadowcy oraz policjanci z Wydziału Kryminalnego KSP – informuje podinsp. Robert Szumiata ze śródmiejskiej policji.

Mundurowi szybko wpadli na trop szaleńca dzięki nagraniom z monitoringu. Po kilku godzinach go złapali, znaleźli też narzędzie, którego użył. Jedna połowa nożyczek leżała w pobliskich krzakach, a drugą napastnik miał w plecaku przy sobie. Zatrzymany, to 22-letni mężczyzna. Na razie nie wiemy dlaczego dopuścił się tak brutalnego czynu. Sprawę prowadzi policja pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Warszawa Śródmieście Północ.

Atak nożownika w Warszawie

Do innej napaści z nożem w ręku doszło we wtorek, 9 maja. 61-latek,  został dźgnięty długim nożem w plecy! Sprawca ataku uciekł. Jak nieoficjalnie udało nam się ustalić, ranny w tym zdarzeniu został Piotr G., człowiek związany kiedyś z Centrum Opatrzności Bożej, były prezes spółki telekomunikacyjnej. Więcej o szczegółach próby zabójstwa znanego menedżera przeczytasz TUTAJ.

Sonda
Czy kary za przemoc powinny być bardziej surowe?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany