WOŚP 2021. Niesamowite aukcje! Możesz kupić autobus, prezent od Trzaskowskiego albo zostać maszynistą

2021-01-19 16:59 ac ikr

31 stycznia Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra po raz 29. Warszawa chętnie włącza się do pomocy. W tym roku na aukcje trafią m.in. słynny megafon prezydenta Rafała Trzaskowskiego, autobus MZA czy gotowanie w duchu zero waste wspólnie z jednym z zastępców prezydenta stolicy. Co jeszcze będzie można wylicytować w ramach finału WOŚP 2021? Niektóre aukcje są naprawdę niesamowite! Przekonaj się sam i przejdź do galerii.

WOŚP 2021. Finał w czasie epidemii koronawirusa

W 2021 r. wyjątkowo, z powodu koronawirusa, finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 31 stycznia. Zgodnie z hasłem „Finał z głową - dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy”, zebrane środki zostaną przekazane na wsparcie oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Finał WOŚP 2021 odbędzie się przy zachowaniu środków ostrożności. Łącznie 120 tysięcy wolontariuszy z 1362 sztabów wyruszy na polskie ulice, by zbierać pieniądze na leczenie dzieci. Centrum "orkiestrowego świata" zlokalizowane będzie w samym sercu Warszawy - pod Pałacem Kultury i Nauki, gdzie budowane jest specjalne studio, z którego będzie realizowana telewizyjna transmisja.

Wyjątkowe warszawskie aukcje WOŚP 2021

Do wspierania WOŚP 2021 zachęcał m.in. prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski, który wystawił na licytację... megafon z kampanii prezydenckiej. Do zgarnięcia jest też wspólne gotowanie z wiceprezydentem, dzień w siedzibie ZTM, prowadzenie pociągu, przejazd tramwajem oraz niezwykłe gadżety. Zobacz najciekawsze warszawskie aukcje WOŚP w poniższej galerii:

WOŚP 2021: MZA oddały na licytację... AUTOBUS! Solaris U18 może stanąć na twoim parkingu