Kierowcy walczyli o jego życie

Auto uderzyło w drzewo w Wólce Radzymińskiej na DW631. Nie żyje 73-letni kierowca

2022-08-18 19:01

Przerażający wypadek w podwarszawskiej Wólce Radzymińskiej. Na drodze wojewódzkiej numer 631 starszy mężczyzna nagle zjechał na przeciwległy pas ruchu, po czym uderzył w przydrożne drzewo. Mimo heroicznej walki o jego życie, którą prowadzili na początku świadkowie zdarzenia, a potem ratownicy, niestety 73-latka nie udało się uratować. Śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego odleciał bez pacjenta.

Senior nagle uderzył w drzewo

Okropny wypadek w miejscowości Wólka Radzymińska. Na drodze wojewódzkiej numer 631 auto osobowe uderzyło w drzewo. - 73-letni mężczyzna z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, po czym uderzył w przydrożne drzewo – przekazała kom. Justyna Stopińska z Komendy Powiatowej Policji w Legionowie.

Inni kierowcy wyciągnęli go z auta

Zgłoszenie do służb wpłynęło o godzinie 16.40, w czwartek, 18 sierpnia. - Do wypadku doszło na odcinku między Nieporętem a Markami. Uczestniczył w nim tylko jeden pojazd, w którym znajdowała się tylko jedna osoba. Poszkodowany został jeszcze przed naszym przyjazdem ewakuowany z samochodu przez osoby postronne – powiedział mł. bryg. Łukasz Szulborski z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Legionowie.

Heroiczna walka o życie staruszka

Strażak podkreślił, że poszkodowany kierowca nie miał funkcji życiowych. - Inni kierowcy od razu rozpoczęli resuscytację, po naszym przyjeździe na miejsce przejęliśmy te czynności i dalej kontynuowaliśmy reanimację – stwierdził Łukasz Szulborski.

73-latek nie żyje

Na miejscu, w asyście strażaków, lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Niestety ratownikom nie udało się wygrać walki o życie pacjenta. - 73-letni mężczyzna niestety zmarł. Czynności na miejscu są wykonywane pod nadzorem prokuratury – podała policjantka z Legionowa. Na miejscu wprowadzony został ruch wahadłowy. Występują duże utrudnienia w ruchu.

Sonda
Brałeś kiedyś udział w wypadku drogowym?
Tragedia w Warszawie. Czterolatek zginął pod tramwajem
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE