Zwłoki przy przepompowni w Słońsku

i

Autor: mat. policji zdj. ilustracyjne

Szok!

Ciało mężczyzny znalezione w pustostanie przy ul. Na Skraju. Groza we Włochach

2022-08-18 17:59

W czwartek, 18 sierpnia, policja poinformowała o znalezieniu ciała człowieka w budynku we Włochach przy ul. Na Skraju. To kolejny już przypadek tajemniczej śmierci mężczyzny, o którym piszemy w tym tygodniu. Służby pracują nad ustaleniem przyczyny każdej z nich. Czarna seria na Mazowszu trwa? To przerażające.

Ciało w budynku we Włochach

W czwartek, 18 sierpnia, do redakcji „Super Expressu” dotarła kolejna druzgocąca informacja dotycząca znalezienia martwego człowieka. Tym razem rozkładające się ciało ujawniono we Włochach. - Zgłoszenie wpłynęło do nas o godzinie 10.06. W jednym z pustostanów przy ul. Na Skraju policjanci znaleźli zwłoki mężczyzny. Na tę chwilę znamy tylko jego płeć. Nie mamy żadnych informacji na temat jego tożsamości – przekazał w rozmowie z”SE” sierż. szt. Jakub Pacyniak, oficer prasowy z Komendy Rejonowej Policji we Włochach.

Lekarz obecny na miejscu stwierdził zgon mężczyzny. Policjant dodał, że oględziny miejsca znalezienia zwłok odbyły się bez udziału prokuratora. - Wykluczyliśmy udział osób trzecich, które mogły się przyczynić do śmierci mężczyzny. Wszystko będzie teraz skrupulatnie sprawdzane – powiedział Jakub Pacyniak.

Czarna seria na Mazowszu

To kolejna w tym tygodniu informacja o znalezieniu zwłok na terenie Mazowsza. W środę, 17 sierpnia, policja udostępniła zdjęcia z komputerowej rekonstrukcji twarzy denata, którego szkielet znaleziono w szałasie zbudowanym przy warszawskiej Wiśle. Dzień wcześniej służby zastały na posesji w podwarszawskim Grodzisku Mazowieckim ciało 52-latka, który wisiał częściowo na ogrodzeniu i częściowo na drabinie. W każdym z tych przypadków przyczyny śmierci są tajemnicze i nie znane jak na razie policji.

Sonda
Czy widziałeś kiedyś ludzkie zwłoki?
Tramwaje dojadą do Wilanowa

Co popycha ludzi do zbrodni? Posłuchaj prawdziwych historii mrożących krew w żyłach w podcaście "ZŁO - Zbrodnia, Łowca, Ofiara".

Listen to "ZŁO - Zbrodnia Łowca Ofiara" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE