Policja

i

Autor: Małopolska Policja

Apel mundurowych

Zwłoki mężczyzny odnalezione przy Wybrzeżu Puckim. Policja prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości

2022-08-17 18:01

Przerażające odkrycie w Warszawie. Policja opublikowała informacje dotyczące zwłok mężczyzny znalezionego nad Wisłą w stolicy. Ciało było w bardzo zaawansowanym stanie rozkładu. Praktycznie były to już same kości. Mundurowi odtworzyli komputerowo wygląd twarzy mężczyzny i proszą o pomoc każdego, kto może znać denata.

Szkielet w szałasie

Zwłoki mężczyzny n/n policjanci znaleźli w szałasie zbudowanym z płyt wiórowych przy warszawskiej Wiśle. Tego dramatycznego odkrycia dokonali tuż przed świętem Bożego Narodzenia, 21 grudnia 2020 roku, przy ul. Wybrzeże Puckie w Warszawie. Zwłoki znajdowały się w odległości około 100 metrów od Mostu Grota i 30 metrów od Wybrzeża Puckiego. Jak przekazali policjanci mężczyzna był w „stanie daleko posuniętego rozkładu, zeszkieletowany”.

Policjanci odtworzyli twarz zmarłego

Śledczy przeprowadzili badania antropologiczne czaszki zmarłego metodą rekonstrukcji plastycznej twarzy. - Wykonano rekonstrukcję wyglądu twarzy n/n mężczyzny. Ustalono, że mężczyzna był w wieku około 60-70 lat, wzrostu około 178 cm – przekazali policjanci, którzy proszą o pomoc każdą osobę, która może znać tożsamość zmarłego.

Gdzie zgłaszać się z informacjami?

Wszelkie informacje (…) prosimy kierować do Dyżurnego komendy przy ul. Jagiellońskiej 51, tel. 47 72 375 56 lub policjantów prowadzących czynności w tej sprawie, tel. 47 72 384 10, e-mail: krp6.poszukiwani@ksp.policja.gov.pl – informują mundurowi. Sprawa prowadzona jest pod numerem WOR-I-2756/20.

Sonda
Czy widziałeś kiedyś ludzkie zwłoki?
Tragedia w Warszawie. Czterolatek zginął pod tramwajem
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE