Pomorskie: Mężczyzna zawisł na płocie. Ogrodzenie wbiło mu się w okolice krocza

i

Autor: Pixabay Zdjęcie ilustracyjne

SZOK!

Wiszące ciało na ogrodzeniu. Przerażająca śmierć w Grodzisku Mazowieckim

2022-08-16 21:59

Jak do tego doszło? 52-letni mężczyzna wisiał na ogrodzeniu posesji w podwarszawskim Grodzisku Mazowieckim! Strażacy nie przystępowali do działań ratunkowych, ciało wyglądało na takie, które wisi już dobrych kilka godzin. Służby nie znają jeszcze przyczyn tej dramatycznej śmierci. Zwłoki znalazł spacerowicz, który dostrzegł je w głębi posesji. Od razu zadzwonił po pomoc.

Ciało zwisało z ogrodzenia

Tragiczne wtorkowe popołudnie w Grodzisku Mazowieckim. Spacerowicz, po godzinie 18.00 dokonał przerażającego odkrycia. Na ogrodzeniu posesji przy ul. Grabowej wisiały ludzkie zwłoki. Ciało częściowo zahaczało również o stojącą obok drabinę. Wystraszony mieszkaniec zaalarmował służby.

Plamy opadowe na ciele mężczyzny 

Na miejsce zostały wysłane dwie jednostki z grodziskiej straży pożarnej, pogotowie ratunkowe i policja. Gdy ratownicy weszli na posesję okazało się, że na ciele denata pojawiły się już tzw. plamy opadowe, świadczące o tym, że zwłoki tkwią na ogrodzeniu już od dłuższego czasu. Ratownicy nie podejmowali więc działań ratunkowych. Na miejsce został wezwany prokurator.

Jak mężczyzna zmarł?

Prowadzimy działania pod nadzorem prokuratora, dążące do wyjaśnienia okoliczności śmierci tego mężczyzny. Na tę chwilę wiemy, że to 52-latek. Służby ratunkowe na miejscu potwierdziły zgon. - przekazał „Super Expressowi” Rafał Rutkowski z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Sonda
Czy byłeś świadkiem groźnego wypadku?
Tragedia w Warszawie. Czterolatek zginął pod tramwajem

Nie przegap również: Policjanci szukają świadków wypadku z udziałem tramwaju, w którym zginął czterolatek

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają