Wodociągi

i

Autor: Pixabay Zdjęcie poglądowe

Awaria wodociągów w Warszawie. W ośmiu dzielnicach nie ma wody. Trzech awarii jeszcze nie rozpoznano

2021-02-16 16:07

We wtorek doszło do awarii wodociągów w ośmiu dzielnicach w stolicy. Jak informuje MPWiK, większość z tych awarii jest w trakcie usuwania, a trzy w trakcie rozpoznania. Awarie dotyczą dzielnicy Bielany i ul. Estrady oraz ul. Wólczyńskiej. Na Bemowie do awarii doszło przy ul. Pirenejskiej, a na Mokotowie przy ul. Cieszyńskiej i Al. Wilanowskiej. Na Ochocie awaria dotyczy ul. Białobrzeskiej oraz ul. Księcia Trojdena. Na Pradze Północ jest to Al. Solidarności, a we Włochach ul. Równoległa. Nie wiadomo do kiedy potrwają utrudnienia

Wszystkie wymienione awarie są w trakcie usuwania.

Z kolei w Rembertowie przy ul. Grawerskiej oraz ul. Niepołomickiej awarie są na razie w trakcie rozpoznania. W Śródmieściu awaria przy ul. Nowolipie jest w trakcie usuwania, a przy ul. Wareckiej w trakcie rozpoznania.

"Ekipy MPWiK wspierane przez wykonawców zewnętrznych pracują obecnie w różnych punktach nad usuwaniem awarii wodociągowych. Zależy nam na możliwie jak najszybszym przywracaniu zasilania w wodę i nasi pracownicy robią wszystko co w ich mocy by przerwy w dostawach trwały jak najkrócej" - powiedział o tych awariach Marek Smółka, rzecznik prasowy MPWiK.

Awaria na Pradze. Kłęby pary na Jagiellońskiej

MPWiK przypomina w związku z tym, że zgłoszenia o awariach można kierować mailowo: dok@mpwik.com.pl, za pośrednictwem formularza dostępnego pod adresem https://www.mpwik.com.pl/view/zglos-awarie-lub-reklamacje oraz telefonicznie: nr infolinii 22 445 50 00 (poniedziałek-piątek 7:00 – 15:00) lub przez całą dobę pod bezpłatny numer 994.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE