Bartosz i Kacper z Otwocka zniknęli. Policja pilnie szuka tych chłopców!

i

Autor: Policja Bartosz i Kacper z Otwocka zniknęli. Policja pilnie szuka tych chłopców!

Pilne!

Bartosz i Kacper z Otwocka zniknęli. Policja pilnie szuka tych chłopców!

2023-03-08 7:39

Policjanci z Otwocka proszą o pilną pomoc w odnalezieniu dwóch nastolatków, którzy zaginęli. Kacper Lipa (16 l.) i Bartosz Bujas (17 l.) wyszli z domów i nie wrócili. Obaj zaginęli 2 marca około godziny 20.30. Do tej pory nie skontaktowali się z rodziną. Policjanci opublikowali ich wizerunki i rysopisy. Policjanci proszą o pilny kontakt każdego, kto wie gdzie chłopcy mogą się znajdować.

Otwock. Policja szuka zaginionych chłopców

Policjanci opisali wygląd obu zaginionych nastolatków. Ich zdjęcia i komunikaty o zaginięciu pojawiły się na stronach policji we wtorek (7 marca) - 16-letni Kacper Lipa (zdjęcie po lewej) ma 170 cm wzrostu, waży 70 kilogramów i ma krótkie blond włosy. Był ubrany w kurtkę puchową „NorthFace”. 17-letni Bartosz Bujas (zdjęcie po prawej) ma 165 cm wzrostu, 80 kg wagi i długie do ramion włosy w kolorze ciemny blond. Był ubrany w białą kurtkę bez kaptura, niebieskie spodnie dżinsowe i sportowe buty – informuje mł. asp. Paulina Harabin z policji w Otwocku.

W poszukiwania obu chłopców zaangażowały się liczne organizacje pozarządowe pomagające odnaleźć osoby zaginione. Zdjęcia i rysopisy nastolatków opublikowała w mediach społecznościowych m.in. Fundacja Na Tropie im. Janusza Szostaka.

Co roku w Polsce bez wieści przepada około 300 dzieci. Policja apeluje, by natychmiast zgłaszać takie przypadki. Wtedy szansa na szczęśliwe odnalezienie jest znacznie większa.

Sonda
Czy kiedykolwiek pomagałeś/aś w szukaniu zaginionych osób?
Listen on Spreaker.