„Bestia ze Wschodu” w Warszawie? Śnieg i mróz ogarnie stolicę! [MAPA]

pogoda warszawa 14.01
Autor: redakcja se pogoda warszawa 14.01

Zima na dobre zawitała do stolicy. Czwartek w Warszawie według synoptyków ma być zimny i śnieżny. Może temperatury typowe dla Bestii ze Wschodu nie pokażą się na Warszawskich termometrach, jednak nadal będą to wskazania poniżej zera.

Słońce w Warszawie pojawi się o godzinie 7:39. O poranku na termometrach zobaczymy -2 stopnie Celsjusza. Na niebie będzie utrzymywało się zachmurzenie. Około godziny 10 w stolicy może zacząć padać śnieg. Opady powinny ustąpić po około godz. 12. Przez resztę dnia możemy się spodziewać ponownego zachmurzenia. 

Zadbaj o swojego pupila. W Warszawie rusza WIELKA AKCJA! [ADRESY]

Temperatury w czwartek będą utrzymywały się raczej poniżej zera. Nie będą to na pewno takie wskazania, jak synoptycy przewidują na Mazurach, gdzie możliwe jest nawet -11 stopni na termometrach. W stolicy maksymalnie zobaczymy 1 stopień na plusie. Przez większość dnia będzie to między -2 a -3 stopnie. Istnieje ryzyko lokalnych przymrozków do nawet -7 stopni. 

Trzaskowski w żałobie. "Stało się najgorsze". Jego poruszający wpis wyciska łzy

Warto przygotować dobrze przygotować się przed wyjściem z domu. Zadbać o ciepły ubiór i nieprzemakalne buty. Kierowcy powinni zachować szczególną ostrożność z uwagi na trudne warunki na drogach. 

Będzie "Zielona fala" na Waszyngtona! Pojedziemy 10 minut szybciej "dziewiątką"

pogoda warszawa 14.01
Autor: redakcja se pogoda warszawa 14.01
Podsumowanie roku 2020!