„Bestia ze Wschodu” w Warszawie? Śnieg i mróz ogarnie stolicę! [MAPA]

2021-01-14 6:29
pogoda warszawa 14.01
Autor: redakcja se pogoda warszawa 14.01

Zima na dobre zawitała do stolicy. Czwartek w Warszawie według synoptyków ma być zimny i śnieżny. Może temperatury typowe dla Bestii ze Wschodu nie pokażą się na Warszawskich termometrach, jednak nadal będą to wskazania poniżej zera.

Słońce w Warszawie pojawi się o godzinie 7:39. O poranku na termometrach zobaczymy -2 stopnie Celsjusza. Na niebie będzie utrzymywało się zachmurzenie. Około godziny 10 w stolicy może zacząć padać śnieg. Opady powinny ustąpić po około godz. 12. Przez resztę dnia możemy się spodziewać ponownego zachmurzenia. 

Zadbaj o swojego pupila. W Warszawie rusza WIELKA AKCJA! [ADRESY]

Temperatury w czwartek będą utrzymywały się raczej poniżej zera. Nie będą to na pewno takie wskazania, jak synoptycy przewidują na Mazurach, gdzie możliwe jest nawet -11 stopni na termometrach. W stolicy maksymalnie zobaczymy 1 stopień na plusie. Przez większość dnia będzie to między -2 a -3 stopnie. Istnieje ryzyko lokalnych przymrozków do nawet -7 stopni. 

Trzaskowski w żałobie. "Stało się najgorsze". Jego poruszający wpis wyciska łzy

Warto przygotować dobrze przygotować się przed wyjściem z domu. Zadbać o ciepły ubiór i nieprzemakalne buty. Kierowcy powinni zachować szczególną ostrożność z uwagi na trudne warunki na drogach. 

Będzie "Zielona fala" na Waszyngtona! Pojedziemy 10 minut szybciej "dziewiątką"

pogoda warszawa 14.01
Autor: redakcja se pogoda warszawa 14.01
Podsumowanie roku 2020!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE