Brutalne morderstwo w Ząbkach. Wstrząsające szczegóły zbrodni. Wiemy jak zginęła 47-latka

i

Autor: Shutterstock

Nowe fakty

Brutalne morderstwo w Ząbkach. Wstrząsające szczegóły zbrodni. 47-latka była cała podźgana nożem

2023-07-11 13:09

Nowe fakty w sprawie brutalnego mordu w Ząbkach. W sobotę (8 lipca) w mieszkaniu w podwarszawskich Ząbkach doszło do szokującego morderstwa. W szokujący sposób zginęła 47-letnia kobieta. Jej zwłoki były poranione nożem, a głowa roztrzaskana. Policjanci zatrzymali w sprawie aż 3 osoby. Wiemy, jakie usłyszeli zarzuty.

Ząbki. Brutalne morderstwo w mieszkaniu. 47-latka była cała podźgana nożem

O wstrząsającym zabójstwie informowaliśmy już na łamach „Super Expressu”. Jak się dowiedzieliśmy w sobotni wieczór w mieszkaniu w Ząbkach trwałą alkoholowa libacja. Nagle doszło do dramatycznych scen. - Konkubent kobiety zaczął zadawać jej ciosy nożem. Na zwłokach ujawniono liczne rany kłute, a na głowie ślady po uderzeniach i kopnięciach. Do sprawy zatrzymano trzech mężczyzn – mówi w rozmowie z „SE” prok. Katarzyna Skrzeczkowska z Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga. Jak dodała, wszyscy usłyszeli zarzuty. - Konkubent zamordowanej usłyszał zarzut zabójstwa. Właściciel mieszkania oraz jego kolega usłyszeli zarzut nieudzielenia poszkodowanej pomocy. Wszyscy mężczyźni zostali tymczasowo aresztowani na okres 3 miesięcy – wyjaśnia prok. Skrzeczkowska.

Za zabójstwo może grozić nawet kara dożywotniego pozbawienia wolności. Za nieudzielenie pomocy kodeks karny przewiduje do 3 lat więzienia. Sprawę prowadzi Prokuratura Rejonowa w Wołominie.

Sonda
Czy w Polsce powinna obowiązywać kara śmierci?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany