Brutalne pobicie w klubie nocnym. Mężczyzna w śpiączce, policja szuka świadków

i

Autor: Pixabay Brutalne pobicie w klubie nocnym. Mężczyzna w śpiączce, policja szuka świadków

Brutalne pobicie w klubie nocnym. 28-latek w śpiączce, policja szuka świadków

2021-12-02 15:02

Impreza w klubie nocnym przy ul. Foksal nie zakończyła się dobrze dla jednego z klientów. Nad ranem 28 listopada mężczyzna został brutalnie pobity. Z ciężkimi obrażeniami trafił do szpitala i jest utrzymywany w stanie śpiączki farmakologicznej. Policja szuka świadków wstrząsającego zajścia w centrum Warszawy.

Brutalna napaść w nocnym klubie w samym centrum Warszawy. Nad ranem 28 listopada 28-letni mężczyzna przebywający w jednym z lokali przy ul. Foksal został brutalnie pobity. Jego stan był na tyle ciężki, że lekarze wprowadzili go w stan śpiączki farmakologicznej, w której nadal jest utrzymywany.

ZOBACZ TEŻ: Drogowa masakra pod Legionowem. Dwie osoby nie żyją, policja szuka świadków

Policja szuka świadków szokującego zajścia, którzy pomogą wyjaśnić sprawę brutalnego pobicia. "Osoby, które widziały to zdarzenie, bądź utrwaliły jego przebieg, nagrywając film, proszone są o kontakt osobisty z funkcjonariuszami w siedzibie jednostki przy ulicy Wilczej 21, lub telefoniczny dzwoniąc na numer 4772 391 13, 47 72 391 30 lub 4772 391 50. Informacje można przekazać także, pisząc na adres: komendant.krp1@policja.gov.pl" - apeluje policja.

Sonda
Czy kary za pobicie powinny być wyższe?
Tragiczny finał warszawskich reprywatyzacji. Do kin wchodzi film „Lokatorka”, który pokazuje prawdę!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE