Ciągnik wlókł ją po polu. Zaskakująca przyczyna śmierci 31-latki spod Mławy!

i

Autor: Ehrecke/cc0/Pixabay.com Prokuratura Rejonowa w Mławie ujawniła przyczyny zgonu 31-letniej kobiety, która trafiła do szpitala po wypadku na polu. Kobieta zmarła wskutek sepsy

Kto jest winny śmierci młodej kobiety?

Ciągnik wlókł ją po polu. Zaskakująca przyczyna śmierci 31-latki spod Mławy!

2022-10-13 18:22

Prokuratura Rejonowa w Mławie ujawniła przyczyny zgonu 31-letniej kobiety, która trafiła do szpitala po tym, jak ciągnik wlókł ją po polu. Do wypadku doszło w momencie, gdy prowadzący pojazd 20-latek zahaczył kultywatorem o ubranie poszkodowanej, pociągając ją za sobą. Mimo to kobieta weszła do placówki o własnych siłach, a jej stan określano jako dobry.

Ciągnik wlókł ją po polu pod Mławą. 31-latka zmarła wskutek... sepsy

Niewydolność krążeniowo-oddechowa spowodowana sepsą - to przyczyna śmierci 31-latki spod Mławy, która została poszkodowana w wypadku z udziałem ciągnika. Do zdarzenia doszło 25 września na polu na terenie gminy Wiśniewo. O ubranie kobiety zahaczył kultywator podłączony do pojazdu, który prowadził 20-latek - w jego krwi ujawniono później ponad 3 promile alkoholu. Maszyna pociągnęła poszkodowaną za sobą, choć 31-latka nie odniosła obrażeń zagrażających życiu. Do szpitala w Mławie zawiózł ją jeden z członków rodziny, ale kobieta weszła do budynku placówki o własnych siłach; co więcej, jej stan został określony jako dobry. Cztery dni później, w czwartek, 29 września, poszkodowana w wypadku na polu 31-latka zmarła. Po sekcji zwłok okazało się, że wskutek sepsy.

- Naszym zadaniem jest teraz wyjaśnić, czy do zakażenia doszło wskutek odniesionych w wypadku obrażeń, czy może w trakcie leczenia w szpitalu. Od tego zależy, czy w tej sprawie zostaną ewentualnie postawione zarzuty - informuje Prokuratura Rejonowa w Mławie.

Osobnym postępowanie, ale prowadzonym przez policję, został objęty 20-letni kierowca ciągnika, który odpowie za prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu.

Sonda
Czy uważasz, że w Polsce służba zdrowia działa sprawnie?
Szokujący film piekarskiego ratownika medycznego. Nagranie odbija się szerokim echem w internecie