Piotr Fronczewski ciężko chory!

i

Autor: WikimediaCC / Fryta 73 Piotr Fronczewski ciężko chory!

Piotr Fronczewski ciężko chory! Odwołane przedstawienia z udziałem znanego aktora!

2018-07-03 15:47

Piotr Fronczewski jest poważnie chory! Jak dowiedział się „Super Express”, wielki aktor zaczął się gorzej czuć pod koniec minionego tygodnia i konieczna była pomoc specjalistów.

Zobacz TO WIDEO:

Jak podaje Super Express, wielbicieli teatru i aktorskiego kunsztu zszokowała wiadomość, że spektakle „Słoneczni chłopcy” z udziałem Piotra Fronczewskiego i Krzysztofa Kowalewskiego zostały odwołane. Na stronie teatru można przeczytać, że to z powodu „niedyspozycji jednego z aktorów”. Michał Żebrowski, dyrektor Teatru 6. Piętro, zapytany o stan zdrowia i hospitalizację Piotra Fronczewskiego "wyraźnie smutnieje i z bólem serca wyznaje": - Niestety, nie wiem, kiedy do nas wróci. Trzymam za niego kciuki. Wszystkich widzów z serca przepraszamy za odwołane spektakle, bo wiem, że przedstawienia z udziałem pana Piotra są bardzo lubiane i cenione. Życzymy mu szybkiego powrotu do zdrowia! – powiedział w rozmowie z „Super Expressem”.

>>> Wstępne wyniki matur 2018 już są! Jak poszła matura w Warszawie? [AKTUALIZACJA]

Nie znamy jeszcze konkretnego powodu hospitalizacji znanego i lubianego aktora. Swoje wsparcie deklarują jego przyjaciele z planów filmowych:- Życzę mu szybkiego powrotu do zdrowia. Trzymam kciuki, aby wszystko dobrze się skończyło – powiedziała "Super Expressowi " Monika Mrozowska, serialowa córka pana Piotra z „Rodziny zastępczej”.

Zobacz również: Wyłudził 170 tysięcy złotych od staruszki. Do jej mieszkania podwoził go ojciec!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE