Warszawa

i

Autor: Artur BARBAROWSKI/East News Warszawa

Co? Gdzie? Kiedy? w Warszawie. Weekendowe wydarzenia w stolicy

2022-06-11 7:05

Do stolicy powoli wkrada się lato. Temperatura rośnie, dni są dłuższe, a to oznacza, że wielu warszawiaków będzie spędzało coraz więcej czasu na świeżym powietrzu. Na szczęście ten weekend (11-12 czerwca) będzie pełen ciekawych wydarzeń wartych odwiedzenia. Festiwale, pikniki, koncerty – to tylko niektóre z możliwości. Nie pozostaje już nic innego, jak tylko iść w miasto!

Co robić w weekend w Warszawie?

Zawitała już do nas dobra pogoda, kończy się rok szkolny i akademicki, i odkąd zdjęto obowiązek noszenia maseczek w przestrzeni publicznej, stopniowo ponownie są organizowane masowe wydarzenia kulturalne (zarówno w środku, jak i na świeżym powietrzu). Nareszcie po dwóch latach Warszawa w okresie letnim będzie pełna festynów, muzyki, pikników i wielu, wielu innych ciekawych wydarzeń.

Nie przegap: Pierwszy przypadek małpiej ospy w Polsce! Pacjent leży w warszawskim szpitalu

Każdy w Warszawie znajdzie coś dla siebie: ci zgłodniali, ci aktywni, ci ciekawscy czy też zwyczajnie, ci znudzeni codzienną rutyną. Na szczęście dla nas, początek rozrywkowego przebudzenia będzie miał miejsce już w ten weekend (11-12 czerwca)! Będzie on przepełniony po brzegi rożnego rodzaju zabawami, z którego większość będzie bezpłatna. Nie tylko sama stolica, ale i jej okolice będą miały dużo interesujących wydarzeń do zaoferowania.

Co dzieje się w weekend w Warszawie?

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy specjalny przewodnik po weekendowych wydarzeniach w Warszawie. Koncerty, pikniki i moc atrakcji dla dużych i małych warszawiaków i warszawianek. Nie ma czasu do stracenia! Przejrzyjcie listę wydarzeń w poniższej galerii zdjęć i wybierzcie coś dla siebie!

Rodzinny piknik w dzielnicy Włochy. Na scenie wystąpił Baranovski
Sonda
Lubisz chodzić na koncerty?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE