Coraz cieplej w Warszawie i w okolicach! Będzie zmiana pogody? [Prognoza pogody 19.04.2021]

Coraz cieplej w Warszawie i okolicach! Będzie zmiana pogody? [Prognoza pogody 20.04.2021]
Autor: Pixabay Coraz cieplej w Warszawie i okolicach! Będzie zmiana pogody? [Prognoza pogody 20.04.2021]

Temperatura w Warszawie rośnie. Czy możemy spodziewać się końca deszczowych dni? Meteorolodzy przygotowujący prognozy pogody na poniedziałek, 19.04.2021, informują, że choć w stolicy będzie coraz cieplej, to lepiej mieć przy sobie parasole. W ciągu dnia może spaść przelotny deszcz.

Spis treści

  1. Pogoda w Warszawie, 19.04.2021

Pogoda w Warszawie, 19.04.2021

Jaka będzie pogoda w Warszawie w poniedziałek, 19 kwietnia?

Jaka będzie pogoda w Warszawie i okolicach w poniedziałek, 19 kwietnia? Meteorolodzy informują, że czeka nas ciepły dzień. Słupki rtęci będą szły w górę. Temperatura w ciągu dnia, w najcieplejszym momencie wynosić będzie 16°C. Temperatura odczuwalna będzie o dwa stopnie niższa, a w nocy spadnie do 7°C. Wschodni wiatr będzie wiał z prędkością 25 km/h. W porywach osiągnie maksymalną prędkość sięgającą 50 km/h. Powinniśmy spodziewać się opadów deszczu, ale nie będą one tak intensywne, jak w miniony weekend. Niebo nad Warszawą i okolicami będzie pokryte chmurami w około 90 procentach. Ciśnienie wynosić będzie 1018 hPa. Biomet będzie niekorzystny.

Zobacz koniecznie: Alarmy bombowe sparaliżowały Lotnisko Chopina. Policja szuka sprawcy. "To fachowiec"

Tak zmienia się obwodnica Gocławia
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE