Cyrk Korona jest już w Warszawie! Moc wrażeń w Wielki Bajkowy Jubileusz z okazji 30-lecia

2022-05-28 14:14
Cyrk Korona jest już w Warszawie! Moc wrażeń w Wielki Bajkowy Jubileusz z okazji 30-lecia
Autor: Cyrk Korona Cyrk Korona jest już w Warszawie! Moc wrażeń w Wielki Bajkowy Jubileusz z okazji 30-lecia

Do Warszawy zawitał znany w całej Europie Cyrk Korona. Kaskaderzy, clowni, kuglarze i baśniowe postaci czekają na publiczność. Tym razem kilkudniowy pobyt w stolicy będzie wyjątkowy, a to za sprawą jubileuszu. Cyrk Korona już od 30 lat zachwyca swoich gości bogactwem wrażeń. Z tej okazji organizatorzy przygotowali dla swych widzów wyjątkowe widowisko. Czego możemy spodziewać się wstępując pod kopułę ich magicznego namiotu?

Jeśli chcecie poczuć dreszcz emocji podczas występu kaskaderów, obejrzeć piramidy i niezwykłe ewolucje egzotycznego zespołu akrobatów z Kenii albo napowietrzne hula hop, ruszajcie do cyrku! Z okazji jubileuszu na małych i dużych czeka specjalny program. Pod kopułą namiotu powitają najmłodszych znane bajkowe postaci – Kot w butach będzie swingował na trapezie, Elsa z Krainy Lodu wykona ewolucje na sztrabatach, a czarodzieje z Hogwartu urządzą pokaz magii. Każdego do łez rozśmieszy klaun Mr Chap – laureat międzynarodowych festiwali sztuki cyrkowej, niekwestionowany mistrz humoru. – Mam nadzieję, że widowisko zachwyci was talentem artystów, kostiumami stworzonymi specjalnie na potrzeby show, spektakularną grą świateł oraz starannie dobraną muzyką – mówi Lidia Król-Pinder, szefowa Cyrku Korona, który od 30 lat zachwyca publiczność w Polsce i na świecie.

Przeczytaj również: To miejsce odwiedzała cała Warszawa! Poznaj niezwykłe losy cyrku przy Ordynackiej [GALERIA]

Cyrkowy namiot już od piątku (27 maja) gości na Ursusie. Cyrkowcy rozstawili się przy ul. Składkowskiego obok Centrum Skorosze. Pokazy zaplanowano na sobotę (godz. 14 i 17), później na cztery pokazy przeniesie się na Białołękę na rogu Głębockiej i Magicznej. W niedzielę będzie można podziwiać artystów o godz. 14 i 17 i w poniedziałek godz.15 i 18. We wtorek ostatnie widowisko warszawiacy będą mieli okazję obejrzeć o godz. 18 na Pradze-Północ przy Namysłowskiej obok bazaru.

Polecany artykuł:

Zobacz show Cyrku Korona
Cyrk Korona w Warszawie! Moc wrażeń w Wielki Bajkowy Jubileusz z okazji 30-lecia

Cyrk Korona zachwyca od  30 lat

Cyrk Korona jest jednym z najbardziej uznanych w Europie. Przepisem na niezwykłe bogactwo wrażeń, jakie zapewnia jest pasja do sztuki cyrkowej. Cyrk Korona jest prowadzony przez ludzi, którzy od dziecka całym sercem związani z tą niezwykłą profesją. Lidia Król-Pinder wywodzi się z wielopokoleniowej rodziny cyrkowej. Już od siedmiu pokoleń jej przodkowie trudnili się tą fascynującą profesją. Lidia od wczesnego dzieciństwa spędzała czas w trasie razem z rodzicami - Haliną oraz Janem Nowotnymi, znanymi i cenionymi artystami areny polskiej.

Mąż Lidii Thomas Pinder także pochodzi z rodziny z tradycjami. Jego przodkowie, to słynna wielopokoleniowa brytyjska rodzina cyrkowea. Ojciec, George Pinder był słynnym w całej Europie clownem i konferansjerem, a matka Christine Pinder zajmowała się akrobatyką i gimnastyką. Thomas jest licencjonowanym trenerem zwierząt, pod koniec lat dziewięćdziesiątych prezentował pokaz koni podczas European Circus Festival w Liege. Prowadzi Cyrk Korona od 2000 roku.

Polecany artykuł:

Cyrk to magia!
Sonda
Czy byłeś kiedyś w cyrku?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE