Czas na rozbiórkę południowego wiaduktu Trasy Łazienkowskiej. Na dwa tygodnie zamkną rondo Sedlaczka

i

Autor: um.warszawa.pl Czas na rozbiórkę południowego wiaduktu Trasy Łazienkowskiej. Na dwa tygodnie zamkną rondo Sedlaczka

Będą utrudnienia

Czas na rozbiórkę południowego wiaduktu Trasy Łazienkowskiej. Na dwa tygodnie zamkną rondo Sedlaczka

2022-12-30 21:32

Po wybudowaniu północnego wiaduktu Trasy Łazienkowskiej przyszedł czas na rozbiórkę południowego. Prace rozpoczną się 2 stycznia i potrwają do 17 stycznia. Podobnie jak poprzednio kierowców oraz pasażerów transportu miejskiego czekają utrudnienia. Zamknięty zostanie przejazd przez skrzyżowanie ulic Rozbrat, Myśliwieckiej i Łazienkowskiej.

Wyburzą południowy wiadukt Trasy Łazienkowskiej. Kierowcy pojadą objazdami

Prace związane z wyburzaniem południowego wiaduktu Trasy Łazienkowskiej uprzykrzą życie kierowcom, a także pasażerom podróżującym komunikacją miejską. W poniedziałek, 2 stycznia, o godz. 6 drogowcy zamkną przejazd przez rondo Sedlaczka.

Jak podają drogowcy, podczas prac ul. Łazienkowska będzie zamknięta dla ruchu na wysokości budynku nr 14 (za wjazdem). Ulica Rozbrat zostanie wyłączona z ruchu na wysokości przejścia dla pieszych w rejonie samego ronda, tak samo jak ul. Myśliwiecka od strony ul. Szwoleżerów. Z drugiej strony ronda (od ul. Górnośląskiej) ul. Myśliwiecka zostanie zamknięta na wysokości posesji nr 6A i 6B.

Co więcej, kierowców obowiązywać będzie nakaz skrętu w prawo z ul. Hoene-Wrońskiego w Myśliwiecką (w kierunku ul. Górnośląskiej) oraz nakaz skrętu w lewo z ul. Myśliwieckiej (dla jadących od Al. Ujazdowskich) w ul. Hoene-Wrońskiego. Z kolei kierowcy jadący ul. Rozbrat w stronę ronda będą musieli skręcać w lewo w ul. Przemysłową. Nakazy te nie będą dotyczyły pojazdów budowy oraz dojazdu do posesji.

Objazdy utrudnień będą prowadziły Al. Ujazdowskimi do ulic: Belwederskiej, Gagarina i Czerniakowskiej lub Al. Ujazdowskimi oraz ulicami Książęcą i Ludną do ul. Czerniakowskiej lub ul. Solec.

Remont Wiaduktu Trasy Łazienkowskiej. Autobusy pojadą inaczej

W związku z pracami zmienią się również trasy autobusów miejskich. Na objazdy skierowane zostaną linie: 107, 108, 109, 159, 162, 171 oraz N33 i N83.

Linie 109 i 171 w kierunku Torwaru będą kursowały ulicami: Ludną, Wioślarską, Solec, Górnośląską i Rozbrat. 107 i 159 w kierunku Kierbedzia i EC Siekierki pojadą ul. Hoene-Wrońskiego, Górnośląską i Solcem. W drodze powrotnej ominą utrudnienia, jadąc ulicami Solec, al. Armii Ludowej, pl. Na Rozdrożu i Al. Ujazdowskimi.

Autobusy linii 108, 162 oraz N33 i N83 w stronę Książęcej, pl. Hallera i dworca Centralnego zostaną skierowane na objazd ul. Czerniakowską, Solec, Wioślarską i Ludną. W kierunku stacji metra Wilanowska, Chełmskiej, Zajezdni Woronicza i PKP Piaseczno będą poruszać się ulicami: Rozbrat, Górnośląską, Solec i Czerniakowską.

Co więcej, na czas prac zawieszone zostanie funkcjonowanie przystanków: Piękna 04, Wiejska 02, Rozbrat 03, 05 i 54, Agrykola 01 i 02, Szwoleżerów 04, Legia-Stadion 02, Torwar 06 i 07, Śniegockiej 54 oraz Dragonów 01. Z kolei wznowione zostanie funkcjonowanie przystanku Pl. Na Rozdrożu 08. Zatrzymywać się tu będą autobusy linii 107 i 159. Uruchomione zostaną też dwa przystanki tymczasowe dla linii 109 i 171: Śniegockiej 52 i Górnośląska 52. Pierwszy z nich zlokalizowano na ulicy Rozbrat, zaraz za przystankiem Śniegockiej 02, a drugi – na ulicy Górnośląskiej, około 75 metrów od skrzyżowania z ulicą Solec.

Czas na rozbiórkę południowego wiaduktu Trasy Łazienkowskiej. Na dwa tygodnie zamkną rondo Sedlaczka

i

Autor: um.warszawa.pl Czas na rozbiórkę południowego wiaduktu Trasy Łazienkowskiej. Na dwa tygodnie zamkną rondo Sedlaczka
Sonda
Czy denerwują cię remonty dróg w Warszawie?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany