Makabra na S8 pod Warszawą. Auto wbiło się w ciężarówkę

i

Autor: Tadeusz Mróz

Potworny wypadek

Horror na S8. Osobowy peugeot zderzył się z ciężarówką. Policja szuka świadków tragedii w Zielonce

2022-12-30 18:10

Koszmar rozegrał się w niedzielę,18 grudnia, tydzień przed świętami Bożego Narodzenia. Na trasie S8 na odcinku Zielonka-Marki doszło do wypadku. Osobowy peugeot zderzył się z ciężarówką. Niestety, jedna osoba zginęła. Blisko dwa tygodnie po wypadku policja wystosowała ważny apel. Funkcjonariusze poszukują świadków tragedii w Zielonce.

Tragiczny wypadek na S8 w Zielonce

Do wypadku doszło kilka minut po godz. 19 w niedzielę, 18 grudnia. W podwarszawskiej Zielonce na trasie S8 w kierunku stolicy zginął człowiek. Z jego niewielkiego samochodu została tylko kupa złomu. - Kierujący samochodem osobowym marki Peugeot, zderzył się z zaparkowanym samochodem ciężarowym marki Volvo. W wyniku tego kierowca osobówki poniósł śmierć na miejscu - przekazała mł. asp. Monika Kaczyńska z wołomińskiej policji.

Funkcjonariusze wyjaśniają szczegółowe przyczyny i okoliczności tragicznego wypadku pod Warszawą.

Policja szuka świadków wypadku w Zielonce

Mundurowi z Wołomina szukają świadków śmiertelnego wypadku na trasie S8 w Zielonce. Ważna jest każda przekazana funkcjonariuszom na temat tragicznego zdarzenia w Zielonce. - Wszystkie osoby będące naocznymi świadkami wypadków proszone są o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym KPP Wołomin ul. Wileńska 43a, 05-200 Wołomin tel. 47 7247259 lub 022 776-20-21 - zaapelowała mł. asp. Monika Kaczyńska z policji w Wołominie.

Sonda
Miałaś/eś kiedykolwiek wypadek samochodowy?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany