Dantejskie sceny po meczu Legii z Widzewem. Policjanci zatrzymali 43 osoby. Nie uwierzycie dlaczego!

i

Autor: @dwardzich22 / Instagram & Wojciech Olkuśnik / East News Dantejskie sceny po meczu Legii z Widzewem. Policjanci zatrzymali 43 osoby. Nie uwierzycie dlaczego!

SZOK

Dantejskie sceny po meczu Legii z Widzewem. Policjanci zatrzymali 43 osoby. Nie uwierzycie dlaczego!

2023-02-25 18:17

W piątek wieczorem, 24 lutego, piłkarze Legii rozegrali swój kolejny mecz w lidze z łódzkim Widzewem. Chwilę po spotkaniu, stołeczna policja poinformowała o tym, że zatrzymano 43 osoby. Z jakiego powodu? Lista jest naprawdę długa, znalazły się na niej między innymi: posiadanie środków odurzających, niebezpiecznego narzędzia, część z zatrzymanych była również poszukiwana do odbycia kary więzienia!

Warszawa. Policjanci zatrzymali 43 kibiców po meczu Legii Warszawa z łódzkim Widzewem

Piątkowy mecz Legii Warszawa z Widzewem Łódź (24 lutego) zabezpieczali funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego, oddziału prewencji, ale również policjanci wydziału wywiadowczo-patrolowego.

Na meczu była gęsta i gorąca atmosfera. Kibice łódzkiego Widzewa nie szczędzili wulgaryzmów i złośliwych przyśpiewek w kierunku kibiców Legii Warszawa. Jednak to, co się wydarzyło po meczu, przechodzi ludzkie pojęcie!

Policjanci zajęli się legitymowaniem kibiców opuszczających stadion, w ciągu paru chwil zatrzymano 43 osoby! – Wczoraj (24 lutego red.) podczas zabezpieczenia meczu Legia Warszawa - Widzew Łódź policjanci zatrzymali 43 osoby, w tym między innymi za posiadanie środków odurzających, pirotechniki, niebezpiecznego narzędzia, a także poszukiwanych do odbycia kary – przekazała stołeczna policja w mediach społecznościowych.

Transport kibiców na mecz. Na kilkanaście minut zamknięto trasę S2 w kierunku Ursynowa

Półtorej godziny przed pierwszym gwizdkiem policjanci zamknęli na kilkanaście minut przejazd trasą S2 w kierunku od Pragi-Południe do Ursynowa. W dwóch, wypełnionych po brzegi autobusach miejskich, transportowano kibiców łódzkiego Widzewa

Sonda
Czy lubisz piłkę nożną?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany