„Wolicie przej**ać mecz czy sobie życie?”. Piłkarze Legionowa zastraszeni przed zakończeniem sezonu

i

Autor: KS LEGIONOVIA „Wolicie przej**ać mecz czy sobie życie?”. Piłkarze Legionowa zastraszeni przed zakończeniem sezonu

„Wolicie przej**ać mecz czy sobie życie?”. Piłkarze Legionowa zastraszeni przed zakończeniem sezonu

2022-06-09 19:00

Koniec sezonu i zakończenie rywalizacji w trzeciej lidze już wkrótce. Piłkarze Legionovii Legionowo otrzymali w ostatnim czasie anonimowe pogróżki w formie wywieszonego banneru na stadionie. Najwidoczniej ktoś bardzo nie chce, żeby piłkarze wywalczyli awans do kolejnej ligi kosztem Polonii Warszawa.

Zakończenie sezonu już niedługo. Piłkarze mają do zagrania jeszcze dwa spotkania. W grupie I w trzeciej lidze trwa zażarta walka o jedyne miejsce, które może zagwarantować drużynie grę w drugiej lidze. Póki co Legionovia Legionowo prowadzi w tabeli. Za nimi jednak znajduje się Polonia Warszawa, która traci tylko dwa punkty do obecnego lidera.

W najbliższą sobotę, 11 czerwca, przy ul. Konwiktorskiej odbędzie się bezpośredni mecz dwóch zespołów. To będzie jatka! Jednak już przed meczem, na stadionie Legionovii, ktoś już najprawdopodobniej próbuje wpłynąć na wynik spotkania używając zastraszania. Pojawiły się bowiem tam trzy transparenty, w tym dwa obraźliwe: „Na ch** wam ten awans” oraz „Wolicie przej**ać mecz czy sobie życie?”.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Warszawa. Będzie drożej w strefie płatnego parkowania. Radni podjęli decyzję [CENNIK]

W mediach społecznościowych Klubu Sportowego Legionovia pojawił się status informujący o zaistniałej sytuacji. – Jesteśmy oburzeni tym, co dziś zastaliśmy na naszym stadionie. Na takie zachowania nie może być zgody środowiska piłkarskiego – czytamy na profilu klubu sportowego.

Byliśmy, jesteśmy i będziemy za rywalizacją sportową na boisku. Liczymy, że Polonia Warszawa zajmie stanowisko i potępi tę akcję – dodaje Legionovia.

Polonia Warszawa ostatni raz w drugiej lidze grała w sezonie 2016/17. Legionovia na powrót czeka połowę krócej.

ZOBACZ TEŻ: Metro na Bródnie coraz bliżej, już dekorują nowe stacje. "Są prawie gotowe"

Gran Turismo Polonia we Wrocławiu.
Sonda
Czy interesujesz się piłką nożną?