WIELKA AWANTURA w Galerii Mokotów! "Zamknij mor**!" [WIDEO]

2019-12-14 21:56 Michał Michalak
WIELKA AWANTURA w Galerii Mokotów! Zamknij mo***! [WIDEO]
Autor: StockSnap/Pixabay.com Do zdarzenia doszło w sobotę w Galerii Mokotów, zdj. ilustracyjne

To miało być święto fanów marki Xiaomi, którzy przyszli do galerii na świąteczną promocję telefonów. Choć otwarcie sklepu zaplanowano na godz. 10, już kilka godzin wcześniej zaczęli się tam gromadzić ludzie. Gdy wybiła 10, nikt nie miał zamiaru zostać w tyle. Blisko tysięczny tłum ruszył ostro do przodu, a niektórzy próbowali dostać się do środka, odpychając, a nawet bijąc stojących obok.

Co bardziej krewcy kolejkowicze parli do przodu, nie zważając na nikogo i torując sobie drogę łokciami, a jeden z przybyłych rzucił się na pozostałych z wysokości. Ofiarami masowej histerii padli nawet ochroniarze, którzy stali się kolejnym obiektem ataków.

Władzom galerii i najemcy sklepu nie pozostało nic innego jak jego zamknięcie. To jednak wcale nie ostudziło zapału ludzi, tylko wyzwoliło w nich jeszcze większą agresję. Część osób zaczęła walić w kraty i obrażać znajdujących się wewnątrz pracowników, krzycząc: zamknij mor**! Co gorsze, jeden z nich nie miał zamiaru pozostawać dłużnym i...odpowiedział tym samym. Nie obyło się bez innych WULGARYZMÓW.

Do zaistniałych wydarzeń odniósł się także producent telefonów, który "przeprosił za niedogodności" i zaprosił... na kolejną promocję, która odbędzie się już w przyszłym tygodniu. Czego możemy się spodziewać tym razem?