Wianki i co jeszcze w weekend w Warszawie

i

Autor: AKPA

Darmowe imprezy 24-26 czerwca. Co? Gdzie? Kiedy? w Warszawie

2022-06-24 17:05

Życie kulturalne Warszawy już się rozkręca pełną parą. Słońce i letnie temperatury nie ustępują, a mieszkańcy są gotowi na coraz to więcej rozrywek. Wiele imprez cyklicznych odbywa się właśnie w okresie letnim. Ośrodki kultury i urzędy dzielnic nieustannie organizują Warszawiakom okazje do zabawy. Jedyne co nam zostaje to z nich skorzystać. Darmowe imprezy 24-26 czerwca w Warszawie czekają!

Darmowe imprezy w Warszawie 24-26 czerwca

21 czerwca już za nami, a to oznacza, że oficjalnie jesteśmy już w porze letniej. Na tę datę przypada też Noc Kupały. Jednak ze względu na to, że był to dzień powszedni, byliśmy zmuszeni poczekać ze świętowaniem do weekendu. A ten jest już za rogiem.

Zobacz też: Ogrody Muzyczne po raz 22. Wielka muzyka przez cały lipiec w pawilonie na Grochowskiej

Głównymi rozrywkami, więc będą obchody słowiańskiego święta i powitanie lata. Można się spodziewać warsztatów z plecenia i puszczanie wianków, rekonstrukcji historycznych czy pikników. Ale to jeszcze nie wszystko. Na tych wydarzeniach pojawią się też niespodziewane atrakcje. W dniach 25-26 czerwca będą organizowane również inne imprezy w Warszawie. Wszystkie z nich są bezpłatne i otwarte dla każdego kto poszukuje odrobiny radości czy urozmaiconego odpoczynku.

Co ciekawe wydarzy się w weekend w Warszawie? Zebraliśmy najciekawsze propozycje i w poniższej galerii zdjęć przedstawiamy darmowe imprezy 24-26 czerwca!

Niesamowite widowisko w Warszawie. Dziesiątki balonów nad miastem
Sonda
Lubisz chodzić na koncerty?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE