Do Warszawy nadciąga pogodowy kataklizm! Wielka burza będzie siała spustoszenie. Alert IMGW [Gdzie jest burza]

2021-07-11 22:07
Do Warszawy nadciąga pogodowy kataklizm! Wielka burza będzie siała spustoszenie. Alert IMGW [Gdzie jest burza]
Autor: Pixabay Do Warszawy nadciąga pogodowy kataklizm! Wielka burza będzie siała spustoszenie. Alert IMGW [Gdzie jest burza]

Nad Warszawę nadciąga burza. Synoptycy z Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej (IMGW) wydali ostrzeżenia przed gwałtownymi burzami z gradem. Kiedy możemy spodziewać się pierwszych piorunów? Gdzie jest burza 11.07.2021? Przeczytaj prognozę pogody dla Warszawy i okolic.

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej (IMGW) wydał ostrzeżenia pierwszego stopnia dla Warszawy i okolic. Powodem jest nadciągająca nad ten region Polski burza, w trakcie której mogą wystąpić intensywne opady deszczu oraz gradu. Żółty alert obowiązywać będzie do poniedziałku, 11 lipca do godziny 0:00.

Gdzie jest burza? Warszawa

W sieci nie brakuje stron, które zajmują się analizowaniem danych meteorologicznych i prognozowaniem, gdzie i kiedy w ciągu najbliższej doby mogą pojawić się burze.

Każdego dnia prognozę pogody pod kątem prawdopodobieństwa wystąpienia burz – ich lokalizacji i sił – zamieszcza m.in. portal lowcyburz.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Skywarn Polska – Polscy Łowcy Burz.

Na stronie burzoweinfo.pl znajdziemy aktualne ostrzeżenia burzowe, a dzięki radarowi piorunów ze strony widzimy, gdzie aktualnie znajduje się burza.

Pierwsza wiosenna burza nad Warszawą
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE