III Festiwal Rodziny w Warszawie

i

Autor: Karolina Olszewska III Festiwal Rodziny w Warszawie

Doświadczenia, gry i pokazy, czyli III Festiwal Rodziny w Warszawie [ZDJĘCIA, AUDIO]

2016-05-29 14:20

Doświadczenia z suchym lodem, malowanie twarzy, ogromne gry planszowe czy pokazy pierwszej pomocy - m.in. z takich atrakcji można skorzystać podczas niedzielnego III Festiwalu Rodziny "Rodzinnie i Sportowo". To okazja do wspólnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu i spróbowania najróżniejszych aktywności.

- Festiwal Rodziny to miejsce dla całych rodzin - mówiła Agnieszka Tobota z Fundacji Art. - Można przyjść, pobawić się bezpłatnie, można zobaczyć, że spędzanie czasu z dzieckiem wcale nie musi być kosztowne. Wystarczy troszkę wyobraźni i dobrych chęci - tłumaczyła.

Posłuchajcie materiału reporterki Eski, Karoliny Olszewskiej:


Sprawdźcie też: Weekend w Warszawie. Co robić w mieście? [IMPREZY, WYDARZENIA, ATRAKCJE]


A wśród prezentowanych stanowisk znalazły się m.in. to przygotowane przez Straż Miejską, poza tym miasteczko policyjne, ogromne gry planszowe, żywe piłkarzyki, ale także nauka pierwszej pomocy. Sporym zainteresowaniem cieszył się także Mały Inżynier. - Mamy pokazy z suchym lodem - opowiadał Marcin Skiba. - Możemy robić samopompujące się balony, buzujące mieszaniny oraz kolorowe drinki zwane smoczymi. To zwykły sok z dodatkiem suchego lodu czyli dwutlenkiem węgla, który ma minus 78 stopni i na taki upalny dzień są idealne - mówił.

III Festiwal Rodziny w Warszawie

i

Autor: Karolina Olszewska III Festiwal Rodziny w Warszawie

Wszystkie atrakcje zostały zgromadzone w jednym miejscu, czyli na Stadionie Miejskim Legii Warszawa (ul. Łazienkowska 3). Patronat medialny nad tym wydarzeniem ma radio ESKA. Dodatkowe informacje znajdziecie tutaj.

III Festiwal Rodziny w Warszawie

i

Autor: Karolina Olszewska III Festiwal Rodziny w Warszawie