Cztery osoby w szpitalu

Dramat na dk 62 pod Wyszkowem. Trzy osoby zakleszczone w aucie, wśród rannych 14-latka

2023-08-29 14:45

Drogowa masakra na dk 62. W miejscowości Kamieńczyk w pow. wyszkowskim doszło do zderzenia trzech pojazdów - samochodu ciężarowego daf oraz dwóch aut osobowych. Trzy osoby były zakleszczone w roztrzaskanym pojeździe. Z wraku wydostali ich strażacy. Do szpitali trafiło czworo rannych. Przyczyny wypadku wyjaśnia policja.

Kamieńczyk. Potworny zderzenie trzech pojazdów

Do wypadku na dk 62 w Kamieńczyku (pow. wyszkowski) doszło we wtorkowy ranek, 29 sierpnia. Zderzyły się tam skoda, toyota oraz ciężarowy daf z naczepą. Jak udało nam się ustalić, osobową skodą podróżowało starsze małżeństwo - 78-letni kierowca oraz jego 74-letnia pasażerka. Seniorzy mogą mówić o ogromnym szczęściu. O własnych siłach opuścili auto i ze zdarzenia wyszli bez szwanku.

O wiele mniej szczęścia miały osoby podróżujące toyotą, które po zderzeniu były zakleszczone w pojeździe. Z wraku wyciągnęli ich strażacy. 51-letni kierowca oraz jego 14-letnia pasażerka trafili do szpitala w Warszawie. Przetransportował ich śmigłowiec LPR. Druga pasażerka, 73-letnia kobieta, została karetką zabrana do placówki medycznej w Wyszkowie.

Ranny w wypadku został również 51-letni Ukrainiec – kierowca ciężarowego daf. On również trafił do szpitala.

Utrudnienia na dk 62

Policja wyjaśnia szczegółowe przyczyny i okoliczności koszmarnego wypadku pod Wyszkowem. Ruch na dk 62 odbywa się wahadłowo. Kierowcy, którzy chcą ominąć utrudnienia mogą kierować się na objazd wyznaczony przez miejscowość Kamieńczyk i dalej węzeł Wyszków Południe.

Sonda
Czy miałeś/-aś kiedyś groźny wypadek?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany