Tragiczny wypadek

Dramat na S7 pod Grójcem. Nie żyje kierowca busa, ogromne utrudnienia

2023-07-07 8:04

Tragiczny wypadek na trasie S7 w miejscowości Podole pod Grójcem. W czwartek, 6 lipca, na pasie w kierunku Warszawy samochód ciężarowy wjechał w tył busa. Niestety, w wyniku zderzenia kierowca volkswagena transportera zginał na miejscu. Trasa S7 w kierunku Warszawy jest zablokowana. Policjanci ustalają szczegółowe przyczyny wypadku.

Podole. Tragiczny wypadek na S7

Informację o wypadku potwierdziła nadkom. Agnieszka Wójcik z grójeckiej policji. - Około godziny 12:15 w miejscowości Podole na pasie w kierunku Warszawy doszło do zderzenia volkswagena transportera z samochodem ciężarowym daf - poinformowała policjantka.

Niestety, wypadek okazał się tragiczny w skutkach. W wyniku zderzania aut śmierć na miejscu poniósł 49-letni kierowca busa.

Policja wyjaśnia szczegółowe przyczyny i okoliczności wypadku. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że prawdopodobni kierowca busa gwałtownie wjechał na prawy pas. Wówczas w tył auta wjechała ciężarówka. Kierowca samochodu ciężarowego był trzeźwy.

Ogromne utrudnienia na S7 pod Grójcem

Wypadek w miejscowości Podole spowodowało niemałe utrudnienia na trasie S7. Droga jest całkowicie zablokowana w kierunku Warszawy. - Służby zorganizowały objazdy. Samochody ciężarowe jadące w kierunku warszawy już na wysokości Grójca są kierowane na drogę krajową numer 50. Osoby podróżujące samochodami osobowymi na trasie Grójec-Tarczyn mogą wybrać alternatywną trasę drogami lokalnymi - poinformowała nadkom. Agnieszka Wójcik.

Sonda
Miałaś/eś kiedykolwiek wypadek samochodowy?