Dramat na torach. Pociąg rozjechał mężczyznę w Warce. Nie żyje

2021-11-24 22:27
Dramat na torach. Pociąg rozjechał mężczyznę w Warce. Nie żyje
Autor: Marek Kudelski / Super Express zdjęcie ilustracyjne

Tragedia na torach kolejowych w Warce pod Grójcem. Pociąg potrącił tam pieszego, który najprawdopodobniej znalazł się poza wyznaczonym przejściem. Jak informują lokalne media, pod kołami składu zginął mężczyzna. W związku z wypadkiem wstrzymano ruch pociągów.

Do tragedii doszło w środę, 24 listopada w godzinach wieczornych. W Warce (pow. grójecki) pociąg osobowy potrącił pieszego, który z niewyjaśnionych przyczyn znalazł się na torach. Według relacji portalu Warszawa w Pigułce, który powołuje się na relacje świadków - potrącony to mężczyzna. 

Życia potrąconego nie udało się uratować. - W wyniku zdarzenia na linii Warszawa - Radom (stacja Warka), występują utrudnienia w kursowaniu pociągów KM linii R8 - poinformował wieczorem Warszawski Transport Publiczny. Z kolei Polskie Linie Kolejowe poinformowały, że ruch pociągów został wstrzymany.

Pociąg z Warszawy do Radomia jest opóźniony ponad dwie i pół godziny.

Z Warszawy prosto na Ukrainę! Na tory wrócił Kiev Express
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE