Dramat w centrum Warszawy. Półnaga nastolatka leżała na ulicy!

i

Autor: Straż Miejska, Warszawa Dramat w centrum Warszawy. Półnaga nastolatka leżała na ulicy!

Koszmar

Dramat w centrum Warszawy. Półnaga nastolatka leżała na ulicy!

2023-01-24 14:40

W środku nocy przechodzień zauważył młodą kobietę, która leżała półnaga na ulicy w Śródmieściu. Miała zaledwie 17-lat. Krzyczała i uderzała nogami i głową o jezdnię. Nie dawała do siebie podejść. Na pomoc dziewczynie ruszyli wezwani na miejsce strażnicy miejscy. Do przyjazdu karetki chronili głowę kobiety, by nie rozbiła jej o jezdnię.

Półnaga nastolatka na ulicy

Minęła godz. 1:30 w sobotę, 21 stycznia, gdy strażnicy miejscy otrzymali alarmujące zgłoszenie o półnagiej kobiecie leżącej na ul. Dowcip. Gdy funkcjonariusze przybyli na miejsce, odnaleźli młodą dziewczynę leżącą na bruku pomiędzy zaparkowanymi samochodami. Wokół niej zebrało się kilka osób. - Kobieta krzyczała i uderzała nogami i głową o jezdnię. Sprawiała wrażenie jakby była pod wpływem narkotyków, ale czuć było od niej także alkohol. Nie dawała do siebie podejść - relacjonuje Straż Miejska.

Po chwili funkcjonariuszom udało się okryć półnagą dziewczynę kocem termicznym i ułożyć w pozycji bezpiecznej. Wezwali też pogotowie ratunkowe, a do przyjazdu karetki chronili głowę kobiety, by nie rozbiła jej o jezdnię.

Pomoc przyszła na czas

Jak ustalili strażnicy miejscy, młoda kobieta ma 17 lat i mieszka w Warszawie. Wezwano patrol policji. Aby zapewnić rozebranej dziewczynie komfort termiczny, mundurowi umieścili ją w przedziale przewozowym radiowozu. - Po jakimś czasie na miejsce przybył ojciec dziewczyny, który potwierdził, że jest pod stałą opieką lekarza. Nieletnia była nadal tak agresywna, że aby ją zbadać ratownicy musieli poprosić funkcjonariuszy o pomoc. Ostatecznie zdecydowano o przewiezieniu nastolatki do szpitala w asyście policji - podaje Straż Miejska.

Sonda
Czy umiesz udzielać pierwszej pomocy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany