Śmigłowiec LPR

i

Autor: Wikimedia Commons / Stiopa

Dramat w Nasielsku

Dramat w Nasielsku. Przechodził przez płot, nadział się na pręty. W akcji śmigłowiec LPR

2022-10-13 7:47

Co za wypadek. Mieszkaniec Nasielska w środę (12 października) późnym wieczorem próbował dostać się na posesję. Skok przez płot zakończył się fatalnie. 56-latek zamiast po drugiej stronie wylądował kroczem na ogrodzeniu. Stalowy pręt wbił mu się w pośladek. Na ratunek ruszyły służby, lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Do niecodziennego wypadku doszło na posesji, której nieszczęśnik jest właścicielem. Jak informuje policja, 56-latek próbował dostać się na nią przez płot, bo zapomniał kluczy. - Od mężczyzny wyczuwalna była woń alkoholu – powiedziała Joanna Wielocha z policji w Nowym Dworze Mazowieckim.

Na miejsce przybyły wszystkie służby: pogotowie ratunkowe, straż pożarna i policja. Pręt, który wbił się w jego ciało został odcięty przez strażaków. - We współpracy z ZRM odcięliśmy poszkodowanego razem z elementem ogrodzenia i przetransportowaliśmy do karetki. Mężczyzna trafił z nim do szpitala celem dalszych czynności ratunkowych – powiedział Paweł Plagowski ze straży pożarnej w Nowym Dworze Mazowieckim. Nieopodal lądował nawet śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Ratownicy podjęli jednak decyzję o zabraniu rannego karetką. Służby nie informują, w jakim stanie jest ranny mężczyzna. - Nie jest to sprawa kryminalna, gdyż mężczyzna próbował dostać się na własne podwórko - podsumowuje policja.

Sonda
Jak oceniasz pracę straży pożarnej?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany