Był poszukiwany 3 listami gończymi. 62-latek wpadł u konkubiny w Nowym Dworze Mazowieckim

i

Autor: Policja Był poszukiwany 3 listami gończymi. 62-latek wpadł u konkubiny w Nowym Dworze Mazowieckim

Kryminalni w akcji

Był poszukiwany 3 listami gończymi. 62-latek ukrywał się u konkubiny w Nowym Dworze Mazowieckim

2022-08-14 18:04

Policjanci z Nowego Dworu Mazowieckiego zatrzymali 62-latka, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Mieszkaniec Ciechanowa wpadł w ręce policji w czwartek (11 sierpnia). Swoje życie w ukryciu prowadził u konkubiny z Nowego Dworu Mazowieckiego. Kryminalni zdołali go kompletnie zaskoczyć i tym razem trafi za kratki.

Nowy Dwór Mazowiecki. Poszukiwany listami gończymi zatrzymany

Wszystko rozegrało się popołudniu. Policjanci wpadli na trop przestępcy. Udał się im ustalić, że ukrywa się w domu swojej ukochanej. Kryminalni ruszyli na miejsce. - W domu zastali zaskoczonego wizytą funkcjonariuszy 62- latka. Mężczyzna dotychczas unikał odpowiedzialności karnej, ukrywając się u swojej konkubiny. Po sprawdzeniu w policyjnym systemie okazało się, że jest on poszukiwany aż trzema listami gończymi. Żeby tego było mało, siedem prokuratur na terenie całego kraju wydało zarządzenia, w celu ustalenia miejsca jego pobytu – opowiada o akcji podkom. Joanna Wielocha.

Przeczytaj również: Szok pod Otwockiem. Kompletnie pijany opiekował się dziećmi. 30-latek miał 3 promile!

Kryminalni zatrzymali 62- latka i przewieźli do nowodworskiej komendy policji. Poszukiwany trafił do jednostki penitencjarnej, gdzie odbędzie karę pozbawienia wolności, za popełnione wcześniej przestępstwa.

Wielka akcja stołecznej policji. Zatrzymali dwóch groźnych przestępców i odzyskali drogie auto

Poszukiwani za morderstwo

Policja zatrzymała w czerwcu innego przestępcę. To brat podejrzanego o zabójstwo na Nowym Świecie mężczyzny. Sami nożownicy do chwili publikacji artykułu pozostają jednak nieuchwytni.

Sonda
Czy policja znajdzie morderców z Nowego Światu?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE