Paserzy trafią za kratki

Radzymin: Wielka akcja stołecznej policji. Zatrzymali dwóch groźnych przestępców i odzyskali drogie auto

2022-08-14 12:32

Dwóch groźny przestępców zatrzymanych i odzyskany drogi samochód! To bilans policyjnej akcji pod Radzyminem. Paserzy byli w posiadaniu skradzionego Volvo V60 o wartości 130 tysięcy złotych. Swoją dziuplę urządzili we wsi Stary Dybów. Próbowali się ukryć, ale policjanci nie dali się nabrać.24-latek i 30 latek usłyszeli już zarzuty.

Radzymin: Paserzy w rękach policji

Akcja miała miejsce w pierwszej połowie sierpnia. Stołeczni mundurowi z wydziału do walki z przestępczością samochodową ustalili miejsce, w którym może znajdować się skradzione auto. - Policjanci po wejściu na posesję na miejscu zastali jej właściciela, który w rozmowie poinformował funkcjonariuszy, że osoby, które przyprowadziły samochód już wyszły. Policjanci nie dali temu wiary i przeszukali dom należący do właściciela posesji. Tam zauważyli ukrywającego się mężczyznę – informuje Edyta Adamus ze stołecznej policji.

Przeczytaj również: Paser wpadł na gorącym uczynku. Miał w domu arsenał, a narkotyki były dosłownie wszędzie

Drugi z paserów ukrywał się w swoim mieszkaniu w Radzyminie. 24-latek wkrótce wpadł w ręce policji. Niedługo cieszył się wolnością. W maju wyszedł z więzienia, w którym odbywał karę za udział w grupie przestępczej o charakterze zbrojnym i handel bronią. Odzyskane Volvo trafiło na policyjny parking.

Radzymin. Policja odzyskała auto

Za pomoc paserom odpowie też właściciel posesji, na którą przyprowadzili kradzione auto. Mężczyzna dobrowolnie poddał się karze.

Wielka akcja stołecznej policji. Zatrzymali dwóch groźnych przestępców i odzyskali drogie auto
Sonda
Czy padłeś/aś kiedyś ofiarą kradzieży?