Młody paser z Wołomina wpadł na gorącym uczynku. Złapali go, gdy rozkręcał kradzione auto

2021-10-19 19:51
Rozgrabił toyotę na części. Złapali go na gorącym uczynku
Autor: POLICJA Rozgrabił toyotę na części. Złapali go na gorącym uczynku

Na Woli skradziono toyotę wartą 130-tys. zł. Dzięki wspólnej akcji policji z Pragi-Północ i Wołomina udało się namierzyć sprawcę, policjanci zastali go w garażu, gdzie akurat rozmontowywał skradziony pojazd. 34-latek nie miał zamiaru się z tego tłumaczyć, postawiono mu zarzuty paserstwa.

Policjanci ustalili, że skradziony pojazd znajduje się w Wołominie. W piątek wkroczyli na posesję i potwierdzili, że w garażu znajduje się zrabowane auto. W budynku zastali częściowo rozebrany pojazd oraz pasera pracującego w pocie czoła. Był w trakcie rozkładnia na śrubki kradzionego pojazdu. Samochód był już bez tablic rejestracyjnych, „specjalista” zdążył już także wyjąc fotel pasażera. Funkcjonariusze dokładnie sprawdzili jego garaż. Okazało się, że jest pełen części samochodowych, w budynku było m.in. kilka silników, poduszki powietrzne, kurtyny boczne, pasy bezpieczeństwa i inne zdemontowane części elementy wyposażenia. Policjanci ustalą, czy części także pochodzą z kradzieży.

Kradziona toyota trafiła na policyjny parking depozytowy. 34-latek otrzymał zarzuty paserstwa, prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór. Nieuczciwy mechanik musi 3 razy w tygodniu odwiedzać lokalny komisariat. Za stawiane zarzuty grozi mu nawet 5 lat za kratkami.

Sonda
Padłeś kiedyś ofiarą napaści lub kradzieży?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE