Dramat w Ursusie! Przejechał kobietę na przejściu dla pieszych! Poszkodowana w stanie ciężkim

Przy ul. Keniga w Ursusie samochód dostawczy potrącił pieszą. Kobieta w stanie ciężkim została przewieziona do szpitala.

Radiowóz Policji z Torunia
Autor: Magdalena Witt-Ratowska

Kobieta przechodziła przez przejście dla pieszych przy ul. Keniga. Nagle samochód dostawczy Iveco uderzył w nią z potworną siłą. Poszkodowana odbiła się od samochodu, uderzyła o jezdnię i straciła przytomność. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe i policję. Ranna została przetransportowana do szpitala. - Policjanci udali się na miejsce zdarzenia. Kierowca samochodu został przebadany na zawartość alkoholu w organizmie. Był trzeźwy- poinformował Zespół Prasowy Komendy Stołecznej Policji.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE Zamkną cmentarze warszawiakom 1 listopada? Rząd ma plany

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki