Dramatyczny wypadek pod Maciejowicami. Nie żyje motocyklista i jego pasażerka

i

Autor: archiwum se.pl

TRAGEDIA NA DRODZE

Dramatyczny wypadek pod Maciejowicami. Nie żyje motocyklista i jego pasażerka

2022-08-07 20:52

Kobieta i mężczyzna jadący motocyklem nie żyją po wypadku na drodze wojewódzkiej nr 801 z Warszawy w kierunku Dęblina i Puław. W niedzielę w okolicach Maciejowic w powiecie garwolińskim motocykl zderzył się z samochodem dostawczym. Niewykluczone, że kierujący samochodem wymusił pierwszeństwo wyjeżdżając z drogi podporządkowanej. Tę wersję wydarzeń będą sprawdzać śledczy.

Oficer dyżurny zespołu prasowego mazowieckiej komendy wojewódzkiej policji poinformował, że do wypadku doszło po godz. 13 w niedzielę. - Kierujący citroenem Berlingo 44-letni mężczyzna był trzeźwy, kiedy zderzył się z motocyklem Kawasaki, którym podróżowały dwie osoby - powiedział policjant.

Na miejsce natychmiast wezwano służby ratunkowe - strażaków, pogotowie i policję. Pomimo prób udzielenia pomocy, nie udało się uratować motocyklisty oraz jego pasażerki. W wyniku odniesionych obrażeń zginęli na miejscu. 

Według nieoficjalnych informacji, które podają lokalne media - do wypadku mogło dojść na skutek błędu kierowcy, który mógł wymusić pierwszeństwo na motocykliście. Dokładne okoliczności i przyczyny tej tragedii będą wyjaśniane przez policję w Garwolinie. 

Chorwacja. Wypadek polskiego autokaru. Ksiądz Leszek: Ci z tyłu przygnietli tych, którzy byli z przodu
Sonda
Czy wiesz, jak udzielać pierwszej pomocy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE