Dramatyczny wypadek pod Maciejowicami. Nie żyje motocyklista i jego pasażerka

i

Autor: archiwum se.pl

TRAGEDIA NA DRODZE

Dramatyczny wypadek pod Maciejowicami. Nie żyje motocyklista i jego pasażerka

2022-08-07 20:52

Kobieta i mężczyzna jadący motocyklem nie żyją po wypadku na drodze wojewódzkiej nr 801 z Warszawy w kierunku Dęblina i Puław. W niedzielę w okolicach Maciejowic w powiecie garwolińskim motocykl zderzył się z samochodem dostawczym. Niewykluczone, że kierujący samochodem wymusił pierwszeństwo wyjeżdżając z drogi podporządkowanej. Tę wersję wydarzeń będą sprawdzać śledczy.

Oficer dyżurny zespołu prasowego mazowieckiej komendy wojewódzkiej policji poinformował, że do wypadku doszło po godz. 13 w niedzielę. - Kierujący citroenem Berlingo 44-letni mężczyzna był trzeźwy, kiedy zderzył się z motocyklem Kawasaki, którym podróżowały dwie osoby - powiedział policjant.

Na miejsce natychmiast wezwano służby ratunkowe - strażaków, pogotowie i policję. Pomimo prób udzielenia pomocy, nie udało się uratować motocyklisty oraz jego pasażerki. W wyniku odniesionych obrażeń zginęli na miejscu. 

Według nieoficjalnych informacji, które podają lokalne media - do wypadku mogło dojść na skutek błędu kierowcy, który mógł wymusić pierwszeństwo na motocykliście. Dokładne okoliczności i przyczyny tej tragedii będą wyjaśniane przez policję w Garwolinie. 

Chorwacja. Wypadek polskiego autokaru. Ksiądz Leszek: Ci z tyłu przygnietli tych, którzy byli z przodu
Sonda
Czy wiesz, jak udzielać pierwszej pomocy?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki