BRUTALNE MORDERSTWO W WARSZAWIE

Nagie zwłoki kobiety w Parku Praskim. Doszło do brutalnego gwałtu i morderstwa

2022-08-07 15:07

Makabryczne odkrycie w Parku Praskim w Warszawie. W niedzielę, 7 sierpnia, około godziny 7:30, pracownik firmy sprzątającej odkrył w zaroślach zwłoki kobiety. Jak nieoficjalnie się dowiedzieliśmy, 50-latka najprawdopodobniej została brutalnie zgwałcona i uduszona. Potem zwłoki kobiety porzucono w krzakach w parku! Na razie nie wiadomo, czy jedna osoba dopuściła tego potwornego czynu, czy sprawców zabójstwa i gwałtu było wielu.

50-letnia kobieta zgwałcona i zamordowana. Ciało porzucono w Parku Praskim

Według nieoficjalnych informacji, do których dotarł „Super Express”, wszystko wydarzyło się około północy z 6 na 7 sierpnia. Tej nocy sprawca lub sprawcy brutalnie zgwałcili i zamordowali około 50-letnią kobietę. Jak się dowiadujemy, kobieta prawdopodobnie była duszona. Jej nagie ciało zostało zaciągnięte w krzaki i porzucone w Parku Praskim na Pradze-Północ. Policja jeszcze nie wie, czy sprawca działał sam, czy morderców i oprawców było wielu. Ta tajemnicza i potworna zbrodnia budzi grozę i pozostawia wiele pytań, na które służby starają się odpowiedzieć.

Policjanci zabezpieczyli miejsce znalezienia zwłok

Dopiero około godziny 7:30 rano w niedzielę, 7 sierpnia, pracownik firmy sprzątającej natknął się na zwłoki kobiety w Parku Praskim. Przerażony odkryciem mężczyzna natychmiast powiadomił odpowiednie służby. W Parku Praskim od razu zjawiło się mnóstwo radiowozów, policjanci zabezpieczyli nagie ciało zamordowanej kobiety i intensywnie przeszukiwali teren. Z relacji świadków wynika, że mundurowi dokładnie przeszukali cały Park Praski, sprawdzali nawet kosze na śmieci, byle tylko odnaleźć ślady, które będą mogły doprowadzić ich do sprawcy lub sprawców zbrodni. Na miejscu pracował także prokurator.

Oskarżony o morderstwo Kornelii K. do rodziców zmarłej. "Chciałbym państwa bardzo przeprosić"

Szczegóły zbrodni ustali prokuratura

- Około 7:30 w Parku Praskim na Pradze-Północ mężczyzna firmy sprzątającej ujawnił zwłoki kobiety w wieku około 50 lat. Na miejsce wezwano służby, które prowadziły działania pod nadzorem prokuratora. Czynności już się zakończyły, teraz prokuratura będzie ustalać, jak doszło do zdarzenia - informuje dyżurna z Komendy Stołecznej Policji.

Sonda
Jaka kara powinna być za morderstwo?