Szok!

Dramatyczny wypadek w Błoniu. 15-latka wpadła pod ciężarówkę. Lądował śmigłowiec LPR

2023-03-08 15:12

Dramat w Błoniu, nastoletnia dziewczyna wpadła pod samochód ciężarowy. Tragedia rozegrała się w środę (8 marca) rano na ul. Grodziskiej. Miejsce wypadku zabezpieczyli strażacy, w pobliżu lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Ratownicy pilnie zabrali poszkodowaną 15-latkę do szpitala.

Błonie. 15-latka wpadła pod samochód ciężarowy

Wypadek zdarzył się około godziny 10. Na miejscu pracowały wszystkie służby: policja, pogotowie ratunkowe i straż pożarna. Ratownicy podjęli decyzję o transporcie poszkodowanej podniebną karetką. - Wypadek miał miejsce w momencie, gdy dwie piesze przechodziły przez oznakowane przejście. Jedna z nich przewróciła się i nie odniosła żadnych obrażeń. Druga została zabrana do szpitala – przekazała podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja. Jak dodaje policjantka ranna była przytomna. Nie wiemy jak ciężkie obrażenia odniosła. Policja ostrzega, że na drodze trwają poważne utrudnienia. Jeden z pasów po godzinie 12 był nadal zablokowany. Policjanci ustalają przyczyny wypadku.

Tragiczny wypadek w Błoniu

Na początku roku na drodze w Błoniu doszło do innego dramatu. Starsza kobieta wpadła pod samochód przechodząc ze swoim psem przez jezdnię w niedozwolonym miejscu. Niestety, zmarła w szpitalu. Więcej przeczytasz TUTAJ.

Sonda
Brałeś kiedyś udział w wypadku drogowym?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany