Dramatyczny wypadek w Żurominku. 60-latek przewożący bydło wypadł z drogi! Część zwierząt zginęła

i

Autor: POLICJA Dramatyczny wypadek w Żurominku. 60-latek przewożący bydło wypadł z drogi! Część zwierząt zginęła

TRAGEDIA

Dramatyczny wypadek w Żurominku. 60-latek przewożący bydło wypadł z drogi! Część zwierząt zginęła

2022-12-06 20:01

W poniedziałek wieczorem (5 grudnia) doszło do poważnego wypadku. W okolicy Żurominka, na trasie S7, zderzyły się dwa samochody ciężarowe. Kierowca jednego z nich, 60-letni mieszkaniec powiatu warszawskiego-zachodniego trafił do szpitala. W naczepie jednej z ciężarówek przewożone było bydło. Cześć zwierząt zginęła w wyniku zderzenia.

Wypadek z udziałem z dwóch samochodów ciężarowych. 60-latek przetransportowany do szpitala

Ze wstępnych ustaleń policjantów z Mławy, którzy pracowali na miejscu wypadku wynika, że kierujący ciężarowym samochodem o marki volvo, 60-letni mieszkaniec powiatu warszawskiego-zachodniego, jadąc w kierunku Warszawy zderzył się z drugą ciężarówką. Mężczyzna wjechał w naczepę.

W wyniku uderzenia, kierujący manem, 60-letni mieszkaniec pow. łowickiego, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze, przebił bariery ochronne i wpadł do rowu – przekazała asp. szt. Anna Pawłowska.

Ranny kierowca został przebadany na miejscu i przetransportowany do szpitala w Mławie.

Ranny 60-latek trafił do szpitala. Lekarz weterynarii badał bydło, które ucierpiało w wypadku

Na miejscu zdarzenia pojawił się również powiatowy lekarz weterynarii, który badał bydło przewożone w jednej z ciężarówek. Część ze zwierząt hodowlanych padła.

Policjanci ustalają szczegółowy przebieg i przyczynę wypadku. Postępowanie prowadzi mławska komenda policji.

Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze, szybko zapadający zmierzch, miejscowe oblodzenia i zamglenia oraz opady, utrudniają ruch. Chwila nieuwagi, obniżona koncentracja, mogą doprowadzić do groźnego zdarzenia na drodze – dodaje policjantka.

Sonda
Miałaś/eś kiedykolwiek wypadek samochodowy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany