Pilne!

Groźny wypadek na Woli w Warszawie. Kolejny autobus miejski roztrzaskany! Są ranni

2022-12-01 16:25

To już trzeci wypadek autobusu jednego dnia! W czwartek (1 grudnia) na ul. Kasprzaka na wysokości ul. Płockiej osobowy nissan roztrzaskał się o miejski autobus! Na miejscu pracują służby ratunkowe i policja. Poszkodowanym jest udzielana pomoc, a policjanci ustalają przebieg zdarzenia. Na miejscu pracuje też nadzór ruchu drogowego.

Wypadek autobusu na Woli w Warszawie. Są ranni

Do wypadku doszło około godziny 14.30. - Zespół ratownictwa Medycznego bada uczestników wypadku. W autobusie znajdowali się pasażerowie. Na razie nie mamy informacji o stanie i liczbie osób poszkodowanych. Kierujący pojazdami byli trzeźwi – przekazała w rozmowie z „Super Expressem” Gabriela Putyra z Komendy Stołecznej Policji.

Z ustaleń obecnego na miejscu reportera „Super Expressu” wynika, że do wypadku doszło, gdy kobieta kierująca osobowym nissanem zmieniała pas ruchu. Policja nie podaje jednak, kto zawinił. Na miejscu wypadku pojawił się nadzór ruchu drogowego. Jeden z pasów ruchu jest zablokowany.

Warszawa. Czarna seria wypadków autbusów

To prawdziwa czarna seria wypadków z udziałem miejskich autobusów. Jednego dnia aż trzy pojazdy komunikacji zbiorowej rozbiły się w Warszawie. Na skrzyżowaniu Alei Polski Walczącej i ul. Batalionu AK „Bałtyk” betoniarka marki Man uderzyła w autobus miejski linii 168. W wyniku wypadku ucierpiała pasażerka komunikacji miejskiej. Zespół Ratownictwa Medycznego zabrał ją do szpitala. Później kierowca autobusu linii 131 nie ustąpił pierwszeństwa i potrącił 64-latkę przechodzącą przez pasy. Kobieta była reanimowana. Trafiła w stanie krytycznym do szpitala.

Sonda
Braliście kiedyś udział w wypadku samochodowym?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają