Drogowa osobliwość w Rembertowie: Malowali te pasy po pijaku? [GALERIA]

2019-08-08 15:12 MN
Krzywe pasy w Rembertowie
Autor: Mateusz Nadworski/SUPER EXPRESS Krzywe pasy w Rembertowie

Na ulicach Mokry Ług i Kadrową w Rembertowie pojawiła się drogowa osobliwość: pasy na asfalcie są, delikatnie mówiąc, niezbyt proste. A mówiąc wprost: są bardzo krzywe! Malowali te pasy po pijaku? - pytają kierowcy.

Ulica Mokry Ług w Rembertowie wreszcie zyskała oznakowanie poziome. A na ul. Kadrowej zostały odmalowane pasy. Jednak zarówno w jednym, jak i drugim przypadku malowanie nie wygląda jak profesjonalne oznakowanie drogi, a bardziej jak artystyczna kompozycja. Albo jakby ktoś miał problem z utrzymaniem równowagi. Mieszkańcy zaczęli wrzucać do internetu zdjęcia krzywych pasów. – Albo ja już mam problemy ze wzrokiem albo wykonawca miał za dużo promili w wydychanym powietrzu. Wszystko krzywo, każda linia w inną stronę – stwierdził Daniel.

Zdjęcia nawet nie oddają tego jak bardzo pasy są nierówne. Co się tam stało? - Maszyna, którą były malowane pasy była zepsuta. Inwestycja nie została odebrana, a wykonawca nie dostał jeszcze żadnych pieniędzy. Do 6 sierpnia oznakowanie miało być poprawione – przekonuje rzeczniczka urzędu dzielnicy Rembertów Elwira Wiechecka.

Sprawdziliśmy. Na Mokrym Ługu zostały zamalowane na czarno tylko niektóre krzywizny. Na Kadrowej nic się nie zmieniło.