Drogowcy szykują drogową rewolucję na Targówku. Mieszkańcy mogą być zaskoczeni

i

Autor: ZDM Drogowcy szykują drogową rewolucję na Targówku. Mieszkańcy mogą być zaskoczeni

Kiedy otwarcie?

Drogowcy szykują drogową rewolucję na Targówku. Mieszkańcy mogą być zaskoczeni

2022-11-18 14:29

Już w najbliższy poniedziałek (21 listopada) kierowcy będą mogli przejechać całą długością południowej jezdni ul. Kondratowicza na warszawskim Targówku. Jednak… nim to nastąpi, pasażerów komunikacji miejskiej czekają trzydniowe zmiany, które będą związane z frezowaniem skrzyżowania ul. Kondratowicza i Chodeckiej.

Warszawa, Targówek. Na przebudowie ul. Kondratowicza zyskają wszyscy uczestnicy ruchu

W najbliższych dniach drogowcy planują ułożenie ostatniej warstwy asfaltu na skrzyżowaniu ul. Kondratowicza i Chodeckiej. Od czwartku (17 listopada) zaplanowano zamknięcie ul. Chodeckiej pomiędzy ul. Bolivara a Suwalską. Objazdy będą prowadziły ulicami: Wyszogrodzką, Rembielińską, Kondratowicza, Łabiszyńską, Łojewską.

Z powodu robót, od piątku (18 listopada) do niedzieli, autobusy linii 112, 114, 169, 409, 500, N02, N14 oraz N64 pojadą trasami objazdowymi, przebiegającymi ulicami Wyszogrodzką i Rembielińską. Ze szczegółowymi zmianami warto zapoznać się na stronie Warszawskiego Transportu Publicznego.

Kolejny odcinek ul. Kondratowicza dostępny po weekendzie

W najbliższą niedzielę (20 listopada) po godzinie 22 na ul. Kondratowicza wprowadzona zostanie nowa organizacja ruchu. W pełni przejezdne będą już obie jezdnie ul. Kondratowicza – na odcinku od Chodeckiej do św. Wincentego oraz między Łabiszyńską, a Chodecką, w stronę Szpitala Bródnowskiego.

Normalny ruch na jezdni wróci także na ul. Chodecką, jednak północna jezdnia ul. Kondratowicza na odcinku od Chodeckiej do Łabiszyńskiej będzie nadal zamknięta.

Ruch w kierunku Łabiszyńskiej będzie kierowany na objazd ulicami: Chodecka – Wyszogrodzka – Rembielińska lub Łojewska – Łabiszyńska. Otwarta będzie południowa jezdnia ul. Kondratowicza – pomiędzy Łojewską a Chodecką.

Harmonogram robót zakłada otwarcie wszystkich jezdni Kondratowicza do końca 2022 roku. Ostatnie prace zostaną ukończone w pierwszej połowie 2023 roku.

Warszawa, Targówek. Autobusy miejskie rozpoczną kursowanie na stałych trasach

Od poniedziałku (21 listopada) autobusy miejskie linii 112, 126, 145, 156, 199, 212, 245 w rejonie Bródna rozpoczną kursowanie na stałych trasach, zaplanowanych po otwarciu nowych stacji metra.

Na aktualne trasy sprzed budowy metra, przebiegające bezpośrednio ul. św. Wincentego i Kondratowicza, wrócą autobusy linii 409 i 500 oraz 169 w kierunku Dworca Wschodniego i N02 w kierunku Marysina.

Na trasach objazdowych pozostaną nadal autobusy w kierunku: Bródna Podgrodzie – autobusy 169 oraz w kierunku Młocin – autobusy linii N02. Przestaną kursować autobusy linii 269 – osiedle Podgrodzie zyska połączenie ze stacjami metra Bródno i Kondratowicza oraz innymi liniami.

Drogowcy szykują drogową rewolucję na Targówku. Mieszkańcy mogą być zaskoczeni

i

Autor: ZDM Drogowcy szykują drogową rewolucję na Targówku. Mieszkańcy mogą być zaskoczeni
Sonda
Czy denerwują cię remonty dróg w Warszawie?