Dwie osoby ranne po wypadku na A2. Autostrada w kierunku Warszawy ZABLOKOWANA

2021-09-14 10:10
Dwie osoby ranne po wypadku na A2. Droga w kierunku Warszawy zablokowana
Autor: SHUTTERSTOCK Dwie osoby ranne po wypadku na A2. Droga w kierunku Warszawy zablokowana

Na autostradzie A2 w pobliżu Bolimowa, w Wółce Łasieckiej (woj. łódzkie), doszło do poważnego wypadku. Samochód osobowy zderzył się z ciężarówką. W wyniku tego zdarzenia ranne zostały dwie osoby. Zablokowana jest A2 w kierunku Warszawy - podali we wtorek (14.09.2021) rano drogowcy.

We wtorek, 14 września, w godzinach porannych na autostradzie A2 w pobliżu Bolimowa, w Wółce Łasieckiej (woj. łódzkie) w kierunku Warszawy, doszło do niebezpiecznego wypadku. Zderzyły się dwa samochody: osobowy i ciężarówka. w wyniku tego zdarzenia ranne zostały dwie osoby podróżujące autami.

Na miejscu zdarzenia lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Z informacji przekazanych przez Marcina Jackowskiego z Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad wynika, że autostrada A2 w kierunku Warszawy jest zablokowana.

Obecnie nie wiadomo, jak długo potrwają utrudnienia.

Na miejscu wypadku pracują wszystkie służby ratunkowe.

Zobacz koniecznie: Robert zabił się na motocyklu. "Uderzył w drzewo, miał wybite zęby, wszędzie krew". Osierocił dwoje dzieci

O wypadku na A2 usłyszysz także w Raporcie z Anteny

Raport z Anteny 14.09
Sonda
Czy czujesz się bezpiecznie na polskich drogach?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE