Dzień dziecka w Warszawie. Wilanów spełnia dziecięce marzenia!

2021-05-25 7:45
Konkurs z okazji Dnia Dziecka  Nagrody czekają, sprawdź!
Autor: Shutterstock

Pandemia wiele zmieniła w życiu najmłodszych, nie zniszczyła jednak dziecięcej skłonności do marzeń. Nigdy pomoc w spełnianiu tych snów na jawie nie była tak ważna jak teraz - w czasie zerwanych więzi z rówieśnikami, wymuszonej samotności i zaległości w nauce. A któż miałby pomagać jak nie dorośli? Właśnie dlatego burmistrz Wilanowa Ludwik Rakowski ponownie wsparł akcję Dziecięce Marzenie. Najmłodsi mieszkańcy Wilanowa mogą za jej pośrednictwem zdobyć wspaniałe prezenty na Dzień Dziecka.

Jak to zrobić? Wystarczy Napisać list i opowiedzieć w nim o swoim najskrytszym marzeniu. Zgłoszenia przyjmujemy na stronie DZIECIECEMARZENIE.SE.PL Warto też dołączyć zdjęcie. Dzieciaki, których historie najmocniej poruszą jurorów, zostaną wyróżnione podwójnie. Ich listy opublikujemy w gazecie, a w prezencie wręczymy smartwatche oraz gry planszowe. Niespodzianki pomogli ufundować burmistrzowie pięciu dzielnic: Bielan, Białołęki, Ursynowa, Bemowa oraz Wilanowa oraz prezydent Rafał Trzaskowski.

- Cieszę się, że możemy sprawić trochę przyjemności dzieciom. Dzień Dziecka powinien trwać cały rok. – mówi burmistrz Wilanowa Ludwik Rakowski.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE